Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Karaman Belediyesi’nin Kar Temizliği Hafta Sonu da Sürdü- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Karaman Belediyesi’nin Kar Temizliği Hafta Sonu da Sürdü- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Karaman Belediyesi tarafından etkili olan yoğun kar yağışının ardından biriken karlar toplanarak buz tutan yerlerde tuzlama çalışması yapılıyor.

 

Karaman Belediyesi ekipleri, hafta sonunda da kar mesaisine devam etti. Kentin dört bir yanına dağılan ekipler, hem kar kütleleriyle hem de buzlanmaya karşı çalışmalarını sürdürüyor. İlimizi iki gün etkisi atına alan yoğun kar yağışına anında müdahale ederek yol ve kaldırımları temizlemeye devam eden belediye ekipleri, kar küreme çalışmalarının ardından yol kenarlarında biriken karları da kamyonlarla il dışına taşıyor.

 

Gece-gündüz demeden yoğun çaba sarf eden ekipler, ayrıca; yayaların kullandığı alanlarda buz tutan yerleri kırarak tuzlama çalışması yaparken, yağışla tahrip olan yollar da onarılıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Karaman Belediyesi’nin Kar Temizliği Hafta Sonu da Sürdü- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Marriott İnternational, Deneyim Odaklı Lifestyle Moxy Markasını Türkiye’ye Getirmek İçin Anlaşma Yaptı- Güncel Haberler Türkiye’nin geleceği otomasyonda yatıyor- Güncel Haberler Vattenfall Solar Takımı, Dijital Çalışma Alanı Teknolojisiyle Rakiplerine Tur Bindiriyor- Güncel Haberler Çiğli Belediye Tiyatrosu Sezon Açılışını “ADA” ile Yaptı- Güncel Haberler Genç piyanist ve besteci İpek Nisa Göker, Garanti BBVA’nın sürdürülebilirlik çalışmalarının sesi oldu- Güncel Haberler Saray Belediyesi’nden dolu dolu etkinlik- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat