Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Karla Mücadele- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Karla Mücadele- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Kar yağışının ilk saatlerinden itibaren teyakkuzdayız. Kar yağışının durması ve günün ilk ışıklarıyla birlikte karla mücadele çalışmalarımıza başladık. 
 
Tüm ekiplerimizle sahadaydık. Öncelikle hastane yolu ve şehir merkezindeki ana yollar, okul yolları ve trafiğin yoğun yaşandığı tüm yerlerde kar küreme ve tuzlama çalışmaları yapıldı.
 
Yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde tuzlama çalışması yapıldı. Karla mücadele çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Karla Mücadele- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Prof. Dr. Ercan Kocakoç: Safra yolu kanserinin ameliyatsız tedavisi mümkün- Güncel Haberler Pandemi İle Birlikte Finansal Teknoloji Sektöründe Bir Devrim Yaşanıyor- Güncel Haberler Şirketlerin siber direnci CyberRes Galaxy ile artacak- Güncel Haberler Modalife 50 Milyon Dolar Yatırım Yapacak, İstihdam ve Kapasiteyi 3 Katına Çıkaracak- Güncel Haberler Edremit Belediyesi Görüntü Kirliliğine Müdahale Ediyor- Güncel Haberler BAY YANLIŞ 1. BÖLÜM

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat