Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Karneni Göster, Kitabını Al Kampanyası 15. Yılında!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Karneni Göster, Kitabını Al Kampanyası 15. Yılında!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

İş Bankası’nın Karneni Göster Kitabını Al kampanyası 15. yılında. Üstelik bu yıl kitap alabilmek için karne getirmek gerekmiyor! Bu yaz İş Bankası şubelerinden verilen kitap: Sherlock Holmes’un Maceraları. Kitabın kahramanı olan Sherlock’u başrole koyduğu bir duyuru filmi hazırlayan İş Bankası, tüm çocukları kitabı almak için şubelerine davet ediyor. Yönetmenliğini Ferit Katipoğlu’nun yaptığı film, PUB1924 imzası taşıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Karneni Göster, Kitabını Al Kampanyası 15. Yılında!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Başkan Tapaloğlu, Kemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kuruluna Katıldı- Güncel Haberler Boğaziçi’nden normalden altı kat daha iyi görüntüleyen röntgen cihazı- Güncel Haberler Girne’de Kardeş Şehir İçin İmzalar Atıldı- Güncel Haberler Bear Grylls ile Yabanda Yeni Bölümleriyle National Geographic Ekranlarında Yeni Kocaeli Kart Merkezinin yapımına başlandı- Güncel Haberler Ayvalık’ta Kurtuluşun 100. Yılı Coşkusu Dev Orkestrayla Yaşandı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat