Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu Göreve Başladı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu Göreve Başladı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Geçen hafta yapılan İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin rotasyonu sonucunda Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Kadir Kadıoğlu göreve başladı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin rotasyonu ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa İslamoğlu’nun Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürü olan Kadir Kadıoğlu Karşıyaka’ya atandı.

 

1965 yılında Acıpayam doğumlu olan Kadıoğlu, ilk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladı. Yüksek öğrenimini 1985 yılında Ankara’da Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Sanat Eğitim Yüksekokulu’nda tamamlayarak öğretmenlik görevine başladı.

 

1992 yılında Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Bölümü Lisans eğitimini de tamamlayan Kadıoğlu, sırasıyla İzmir’in ilçelerinde yönetici kademelerinde görev aldı. Torbalı Mesleki Eğitim Merkezi Müdür Yardımcılığı, Konak Çınarlı Mesleki ve Teknik   Anadolu Lisesinde Müdür Başyardımcılığından sonra 2014 yılından itibaren Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yaptı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadıoğlu, evli ve biri tıp doktoru, diğeri hukuk fakültesi öğrencisi 2 çocuk babasıdır.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu Göreve Başladı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Op. Dr. Burak Bayraktar Burun Ameliyatında Dikkat Edilmesi Gerekenleri Anlattı!- Güncel Haberler TKP’den eylem: NATO Türkiye’den defol!- Güncel Haberler Renault Grubu’ndan daha rekabetçi, sürdürülebilir ve popüler elektrikli araçlar geliyor- Güncel Haberler Terörist mi? Militan mı? Hülya Koçyiğit’ten Cüneyt Arkın Özel Programı- Güncel Haberler İzmir Uluslararası Mizah Festivali’nde “Onur Ödülü” Müjdat Gezen’in- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat