Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kaş Kınık Hali Projesi hızla ilerliyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Kaş Kınık Hali Projesi hızla ilerliyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Kınık, Ova ve Yeşilköy hallerini tek çatı altında toplayacak 320 bin metrekare alan üzerine kurulu Kaş Kınık Toptancı Hal Kompleksi projesi tüm hızıyla sürüyor.  

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Kaş’ın Kınık Mahallesi’nde yapımı devam eden Toptancı Hal Kompleksi projesinde çalışmalar sürüyor. Kınık, Ova ve Yeşilköy hallerini tek çatı altında toplayacak projede komisyoncu dükkanlarının bulunduğu blokların yapımı tamamlandı. Hal projesi içinde yer alacak ardiyelerin ise temeli atıldı. 

 

HAL PROJESİ 320 BİN METREKARELİK ALANDA 

Projenin tamamlanmasıyla Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’nin önemli tarım merkezlerinden biri olan Kaş’a modern ve konforlu bir hal kompleksi kazandıracak. 

 

Üretici ve komisyoncuların her türlü ihtiyacının düşünüldüğü projede, 120 adet komisyoncu dükkanı, 136 adet tüccar ardiyesi ve 72 adet çeşitli sektörlere hizmet edecek ticari dükkan bulunuyor. 320 bin metrekarelik alanda devam eden çalışmaların tamamlanmasıyla Kınık, Ova ve Yeşilköy Toptancı Hallerinin buraya taşınması planlanıyor. 

 

MODERN BİR HAL KOMPLEKSİ

Proje kapsamında 4 bin 500 metrekare alan kapalı inşaat alanına sahip sığınak ve yönetim ofislerinin bulunduğu idari bina bulunuyor. Hal kompleksi içerisinde bin 200 kişilik cami ve şadırvan, 20 bin metreküp kapasiteli soğuk hava deposu, 54 bin metrekare büyüklüğünde komisyoncu meydanı yer alıyor. Sosyal donatı alanları kapsamında halı saha, soyunma odası ve duş ünitelerinin yanı sıra peyzaj alanlarıyla Batı Akdeniz bölgesi modern bir hal kompleksine kavuşacak. 

 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kaş Kınık Hali Projesi hızla ilerliyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Koreli fenomenler Bursa’yı tanıtıyor- Güncel Haberler Vedubox eğitimin rotasını dijitale çevirdi- Güncel Haberler Sokaktaki canlar sahipsiz kalmadı- Güncel Haberler HUAWEI MateBook 13 R7 Türkiye’de Ön Satışta- Güncel Haberler YÖKAK Başkanı Prof. Dr. Muhsin Kar İKÇÜ’de- Güncel Haberler WhatsApp mesajlarına acil olmadıkça anında yanıt vermeyin- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Dizilerin Kıyasıya Yarıştığı Gecede Lider Kim? 28 Kasım Reyting Raporu 27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede? 26 Kasım Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Teşkilat ve Yargı Zirvede 24 Kasım Cuma Reyting Zaferi: Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti Arasındaki Heyecan Devam Ediyor!

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat