Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kasım Ayında CBeebies Ekranları Eğlence Dolu- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Kasım Ayında CBeebies Ekranları Eğlence Dolu- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

CBeebies, Kasım ayında çocukları gezegenimizi keşfetmeye ve dünyamızı neden korumamız gerektiğini öğrenmeye davet ediyor. Ranger Hamza’s Eco Quest, Go Jetters, Dinopaws, Kit and Pup ve Mister Maker gibi yapımlar CBeebies ekranlarına geliyor. 

 

Şehirden kırlara doğru yolculuğa hazırlanın!

Yaban hayatı uzmanı Hamza ile genç kaşifler şehir hayatından kırsal hayata doğru eğlenceli bir yolculuğa çıkacak. Minikler, doğa harikalarını ve onların çevremiz için oynadığı önemli rolü keşfetmek için Hamza ve kaşiflerle bu yolculuğa katılacak. Küçük bir tohumdan çamur birikintisine kadar, doğada var olan her şeyin amacını keşfeden “Ranger Hamza’s Eco Quest”, 14 Kasım Pazartesi saat 09:35’te Digiturk 161’inci kanalda izleyicilerle buluşacak.

 Bu kez Çin Yeni Yılı için onlara katılın!

Komedi, takım çalışması, maceralar ve ilginç gerçeklerle birbirinden eğlenceli bölümleriyle çok sevilen Go Jetters ekranlara dönecek. Xuli, Kyan, Lars, Foz ve öğretmenleri Ubercorn birlikte dünyayı dolaşırken bu kez yolları Çin’e düşecek. Kyan ejderha dansı etkinliğine katılacak. Grimbotların Çin Seddindeki heyecanlı yarışını kimin kazanacağı ise yeni bölümlerde merak konusu. Go Jetters, Hong Kong limanını Glitch’ten kurtarmaya gidecek. Macera dolu seri, yeni bölümleriyle 14 Kasım Pazartesi saat 17:30’da Digiturk 161’inci kanalda.

 

Dinozorlarla heyecan dolu bir yolculuk

Dinopaws, çocukları üç dinozor Bob, Gwen ve Tony ile buluşturacak. Seri, sevimli karakterlerin dokunarak, görerek ve hareket ederek dünyayı keşfetme derken maceralarını ekranlara getirecek. Bob, Gwen ve Tony, izleyicilerle birlikte gezegen hakkında bilgiler edinecek veyeni şeyler keşfedecek. Dinopaws'ın renkli dünyası, 1 Kasım Salı saat 06:25 itibarıyla Digiturk 161’inci kanalında yayınlanacak.

 

Eğlenceli bilgileriyle Kit and Pup ile tanışın

Okul öncesi çocuklara basit kavramsal fikirleri eğlenceli bir şekilde öğreten kedi ve köpek Kit and Pup, animasyon ve gerçek görsellerle harmanlanmış eğitici ve eğlenceli içerikleriyle Kasım ayında ekrana gelecek. Dolu-boş, yüzen-batan, içinde-dışında gibi basit kavramlarla çevrelerindeki nesneleri çocuklara eğlenceli yollarla anlatan renkli serinin yeni bölümleri 1 Kasım Salı saat 18:10’da Digiturk 161’inci kanalda olacak. 

 

Etraftaki herşey ilham kaynağı olabilir!

Okul öncesi çocuklar için hazırlanan, yaratıcı ve el becerileri geliştirmeyi amaçlayan Mister Maker, öğretici ve yaratıcılık geliştiren içerikleriyle ekrana gelecek. Sağlam bir kumdan kale yapımı ya da 1 dakikada uzaylı gözleri yapımı gibi miniklerin hem hayal gücünü hem  el becerilerini geliştiren Mister Maker, ilgi çekici ve her bölümünde farklı konuları ele aldığı iki sezonuyla 1 Kasım Salı saat 11:10’dan itibaren Digiturk 161’inci kanalda miniklerle buluşacak.   

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kasım Ayında CBeebies Ekranları Eğlence Dolu- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Aydın Büyükşehir Belediyesi Ekipleri Karla Mücadele Çalışmalarını Sürdürüyor- Güncel Haberler Tedavi edilmeyen yeme bozuklukları ciddi sorunlara yol açıyor- Güncel Haberler MÜSİAD İzmir, KOSGEB Başkanı Kurt’u Misafir Etti- Güncel Haberler Teknopark İstanbul, yeşil dönüşüm fikri olan girişimcileri bekliyor- Güncel Haberler Kaspersky’nin 2019’dan beri MSP (Yönetilen Hizmet Sağlayıcı) satışları dört kat arttı- Güncel Haberler Herkes Picasso Eseri Sahibi Olabilecek- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat