Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Keçiören Belediyesinden İlk Yardım Eğitimi- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Eğitim » Keçiören Belediyesinden İlk Yardım Eğitimi- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Keçiören Belediyesi olası bir kazada hayat kurtarmak veya yaralanma durumlarında hayati tehlikeleri en aza indirmek için personele yönelik sertifikalı ilk yardım eğitimlerine başladı.

Hizmet içi eğitim kapsamında Ankara İl Sağlık Müdürlüğünden talep edilen ilk yardım eğitmenleri hem teorik hem de uygulamalı olarak çeşitli hayati bilgiler verildi. 2 gün boyunca 15 kişilik gruplar halinde verilen eğitimlerin sonunda ise personeller sertifika almaya hak kazanacak.

“İLK YARDIM İÇİN GENİŞ KATILIM SAĞLAYACAĞIZ”

Sadece belediye personellerine yönelik değil geniş katılımlı ilk yardım eğitimlerinin öenmli olduğuna vurgu yapan Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Hayatımızın olağan akışı içerisinde yaşadığımız kaza sıklık oranlarını göz önünde bulundurduğumuzda ilk yardım konusunda yeterli bilgiye sahip olmadığımızı görüyoruz. Kulaktan dolma bilgiler yerine hayat kurtaran bilgilere bilinçli bireyler yetiştirmek de yerel yönetimlerin önemli bir görevi. Çünkü bilinçsiz ilk yardım uygulamaları da hayati tehlikeler doğurabiliyor. Bizler de bu konuda elimizi taşın altına koyarak, ilk yardım eğitimlerine belediye personellerimizden başladık. Bu sayede birçok kişiye doğru müdahaleler yapılıp ciddi kazaların önüne geçilebilecek.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Keçiören Belediyesinden İlk Yardım Eğitimi- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Has’bi Hayat sergisi 3 Haziran’da sanatseverlerle buluşuyor- Güncel Haberler 2022, 2021’den Büyük Mü? Yeni yıl kararlarımız neler?- Güncel Haberler Hemoroid Nedir? Kursiyerlerin 5 aylık emeği bu sergide – Güncel Haberler Malkara Belediye Başkanı Uluş Yurdakul’dan Malkara İlçe Müftüsü Sacit Ekerim’e Ziyaret- Güncel Haberler Panelsan, Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat