Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Keçiören İlkokulu Yeni Spor Salonuna Kavuştu- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Keçiören İlkokulu Yeni Spor Salonuna Kavuştu- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Keçiören Belediyesi tarafından ilçedeki Keçiören İlkokulu’na yapılan kapalı spor salonunun açılışı Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Açılış öncesi öğrenci ve öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmada samimi ve sıcak bir ortamda açılış yapmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Meleklerle ve çiçeklerle tertemiz, samimi ve hasbi bir ortamda, sevgi ve enerji dolu bir açılış yapıyoruz. Devletlerin ve milletlerin geleceği çocukları ve gençleridir.” dedi.

 

Keçiören’de çocuklara ve gençlere yönelik yapılan hizmetleri de anlatan Altınok, Keçiörenlilerin şanslı olduğunu belirterek şu bilgileri paylaştı:

 

“Dünyanın en büyük yapay şelalesi, Estergon Kalesi, ilk şehir içi teleferik Keçiören’dedir. Ankara’da akvaryumu olan tek belediye Keçiören Belediyesidir. Şuan lunapark yapıyoruz. Bir de Türk Dünyası Su ve Gül Meydanımız var. Atalarımızın ne kadar büyük olduğunu gösteren meydanımızda anıt ve bayraklarımız var. Cumhuriyeti Kulemizin üzerinde uzay terası ve bilim merkezi var. Sizlere uzay yolculuğu yaptıracağız, ellerinizle yıldızlara ve gezegenlere dokunacaksınız.  Bu anlamda Keçiörenliler şanslı, bunlar başka yerde yok. Kötü alışkanlıklardan uzak durmanın temeli de spordur. Spor yapanlar ilaç kullanmıyor, hastaneye de daha az gidiyor. Sizler de bu yeni spor tesisimizde sıcak bir ortamda spor yapacaksınız. Bir de okulumuzda yüzme takımı kuralım. Havuz yakın. Ayrıca yazın sizleri aqua parka da götüreceğiz. Spor salonumuz ve kütüphanemiz yüce Türk milletime hayırlı olsun. Burada inşallah yıldız sporcular yetişecek. Ülkemize güzel hizmetler yapacak pırıl pırıl nesiller yetişecek.”

 

Altınok konuşmasının sonunda kurdele keserek Kapalı spor salonunu öğrencilerin hizmetine açtı. ​

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Keçiören İlkokulu Yeni Spor Salonuna Kavuştu- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Büyük Ev Ablukada Aylar Sonra İlk İstanbul Konseriyle KüçükÇiftlik Park’taydı!- Güncel Haberler Ana Shine İstanbul turunda ‘Türkiye modern ülke beni çok etkiledi’- Güncel Haberler Philips Türkiye’ye Yeni Genel Müdür- Güncel Haberler Belediye Tahsilat Servisleri Hafta Sonu Açık Olacak- Güncel Haberler Canal+ Group, Global Medya Grubu Spi International’ın Yüzde 70 Hissesinin Satın Alımını Tamamladı- Güncel Haberler 22 Mart Pazartesi Reyting sonuçları

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat