Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ketenciler Gençlik Kampı Tümüyle Yenileniyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Ketenciler Gençlik Kampı Tümüyle Yenileniyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Ketenciler Gençlik Kampı’nda yapılan tadilat çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

 

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, 2017 yılından bu yana Kartepe Belediyesi’nin gençlere yönelik önemli yatırımlarından biri olan Ketenciler Gençlik Kampı’nda yapılan tadilat çalışmalarını yakından takip ediyor.  

 

FONKSİYONEL VE KONFORLU

Ketenciler Gençlik Kampı’nda Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Etüt Proje ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından ortak yürütülen çalışmalar hızla devam ediyor. Ekipler, kamp alanında bulunan bungalov evleri tümüyle yeniden dizayn ederek, daha fonksiyonel ve konforlu özellikleriyle yeni bir yaşam alanı ve farklı bir konsepte dönüştürmeyi amaçladıklarını söyledi.   

 

KARTEPEMİZİN YEŞİLİ DE DOĞASI DA BİZE EMANET

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, “Ketenciler Gençlik Kampımızı daha fonksiyonel ve verimli kullanabileceğimiz bir konsepte dönüştürüyoruz. Çalışmalarımız hızla ilerliyor. Hızla gelişen dünyamızda çağın gerektirdiği yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek, Kartepemizin geleceğine en güzel yatırımları yapmak için ekibimle birlikte heyecanla çalışıyoruz. İlerleyen haftalarda işlevleriyle birlikte son halini paylaşacağız” açıklamasında bulundu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Ketenciler Gençlik Kampı Tümüyle Yenileniyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarından “Şarkılarda Kadın” Konser- Güncel Haberler Fransa’da klip çekecek- Güncel Haberler Ünlü şefler TOÇEV’in Kutlamalar Kitabı için Hilton İstanbul Bosphorus’ta buluştu- Güncel Haberler Prof. Dr. İnayet “Nevruz, Türk dünyasının ortak değeridir”- Güncel Haberler Paribu ana sponsorluğunda “Yedi nota, bir ada: Bozcaada Caz Festivali” – Güncel Haberler Kadıköy Çocuk Kitapları Şenliği Başlıyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat