Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kibarlık Budalası’ Adlı Tiyatro Oyunu Nevşehir’de Sahnelendi- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Kibarlık Budalası’ Adlı Tiyatro Oyunu Nevşehir’de Sahnelendi- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Usta sanatçılar Hakan Altıner, Aydan Şener ve Burçin Bildik’in rol aldıkları ‘Kibarlık Budalası’ adlı tiyatro oyunu Nevşehir’de sahnelendi.

 

Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kültür ve Sanat Günleri etkinlikleri kapsamında Moliere’in ölümsüz eseri ”Kibarlık Budalası” tiyatro severler ile buluştu.

 

Hakan Altıner, Aydan Şener ve Burçin Bildik gibi usta isimlerin rol aldıkları 2 perdelik komedi oyunu Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde sahnelendi.

 

Tiyatro severlerin büyük ilgi gösterdikleri oyunu Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran da eşi Nejla Savran ile birlikte izledi.

 

Başkan Savran oyun sonrasında oyuncuları tebrik ederken usta oyuncu Hakan Altıner’e çini bir tabak hediye etti.

 

Salonu dolduran Nevşehirlilere teşekkür ederek belediye olarak kültür sanat etkinliklerinin devam edeceğini müjdeleyen Savran, Ramazan ayı içerisinde düzenlenecek olan programlara da Nevşehirlileri davet etti.

 

Usta oyuncu Hakan Altıner ise, Türkiye’nin en önemli kültür ve turizm merkezlerinden biri olan Kapadokya’da sanatseverler ile buluşmalarına imkân sağlayan Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’a teşekkür etti.

 

Salonu dolduran yüzlerce kişi önünde oyunu oynamaktan büyük keyif aldıklarını ifade eden Altıner, en kısa zamanda yeniden Nevşehirlilerle buluşmak istediklerini sözlerine ekledi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kibarlık Budalası’ Adlı Tiyatro Oyunu Nevşehir’de Sahnelendi- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Büyükşehir’in 2021 yılı bütçe hedefi tuttu- Güncel Haberler “Dünya Adet Hijyeni Günü’nde” Türkiye’nin Regl Farkındalık Araştırması Raporu Yayınlandı- Güncel Haberler Başkan Büyükakın, futbol antrenörlerini ağırladı- Güncel Haberler Borusan Sanat’ta bu hafta (3-4 Aralık)- Güncel Haberler Samsung’un Eğlence Modu, yeni AR filtreleriyle dijital moda dünyasının kapılarını aralıyor- Güncel Haberler Drogsan ve Rockwell Türkiye’de 65.000 Hemodiyaliz hastasını ilgilendiren iş birliği sözleşmesini imzaladı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat