Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kingston Technology, 2021’de SSD Dağıtımında Lider Oldu- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Teknoloji » Kingston Technology, 2021’de SSD Dağıtımında Lider Oldu- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Kingston, 2021’in 4. Çeyreğinde de İlk Sırada Yer Alarak Büyümesini Sürdürdü

 

Bellek ürünleri ve teknoloji çözümlerinde dünya lideri olan Kingston Technology Company, Inc.'in Flash bellek iştiraki Kingston Digital, Inc., kanal üzerinden sunduğu adet bazında SSD pazar payında 2021'i ilk sırada kapattığını duyurdu. Müşteri, işletme ve OEM sektörlerinde devam eden büyüme sayesinde 2021'in 4. çeyreğine kadar SSD’lere talep yüksek oldu. Ekim ayında Kingston, iki yeni yüksek performans odaklı standart kullanıcı ürünü olan M.2 NVMe PCIe Gen 4 SSD, KC3000 ve Kingston FURY Renegade'i piyasaya sürerek portföyünü genişletti.

 

Analiz şirketi TRENDFOCUS'un paylaştığı pazar payı verileri, Kingston'ı adette 22,2’lik pazar payı ve 2021'in tamamında sevk edilen 22,3 milyon standart SSD’si ile kanaldaki bir numaralı standart SSD satıcısı olarak gösterdi. Sadece 4. çeyrekte Kingston'ın müşteri SSD pazar payı, devam eden bileşen eksikliklerine rağmen kanalda sağlıklı bir yıllık büyüme sergileyerek 26,8'e yükseldi. TRENDFOCUS'a göre, 2021'de toplam standart SSD ürünleri yıllık bazda 12,4 arttı. Dizüstü bilgisayarların oranı aynı dönemde 12’ye çıktı. Performans, boyut ve azalan güç tüketimi nedeniyle masasüstü bilgisayarlarda da SSD kullanımı hızlı bir şekilde artıyor. Kingston, sürekli değişen ihtiyaçlara ve piyasa koşullarına uyum sağlamak için tedarikçileri, iş ortakları ve müşterileriyle yakın çalışarak rekabet avantajını koruyor.

 

TRENDFOCUS Başkan Yardımcısı Don Jeanette, “2021’de toplam bilgisayar sevkiyatlarında yaklaşık 9'luk bir artış gözlemledik1. Bu, 2014'ten bu yana sevk edilen en yüksek hacim oldu. PC’lerde de daha güçlü modellerin de tercih edilmesiyle, dizüstü bilgisayarlarda zaten yüksek olan SSD kullanım oranını daha da güçlendirdi ve büyüme fırsatlarını artırmaya devam etti” dedi.

 

Kingston SSD İş Birimi Müdürü Keith Schimmenti de şu yorumda bulundu: “2021 yılı araştırma bulguları Kingston'ın SSD pazarındaki yükselen konumunu doğruluyor.  Bu yıl 35’inci yıl dönümünü kutlayan Kingston, yüksek performanslı depolama çözümlerinin tutarlı ve güvenilir bir üreticisi haline geldi. Geçtiğimiz on yılda dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarlar için optimize edilmiş farklı NVMe çözümlerinin yanı sıra güçlü SATA ürünleriyle ürün portföyümüzü zenginleştirmeye devam ettik. Bu başarıya ulaşmak için bütün bir ekibin katkısı gerekiyor. Başarımızı tedarikçilerimiz, iş ortaklarımız ve bizi tercih eden tüketicilerimizle paylaşıyor ve kendilerine teşekkür ediyoruz.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kingston Technology, 2021’de SSD Dağıtımında Lider Oldu- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Free Fire’ın Street Fighter V iş birliği 10 Temmuz’da Final Raunduna Giriyor!- Güncel Haberler Hatipoğlu Güneş Manisa Fabrikası Açıldı!- Güncel Haberler 2.Yenişehir Komedi Oyunları Festivali başladı- Güncel Haberler Ünlüler Yazlık Villalara Akın Ediyor- Güncel Haberler Havuz İzmir’e Avrupa’dan Mimarlık Ödülü- Güncel Haberler Zorlu PSM’nin MIX Festivali’nde Her Sahnede Müzik Her Sahnede Eğlence!- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat