Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kızılay Sistem Yapı 44. İstanbul Yapı Fuarında Ürünlerini Sergileyecek- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Kızılay Sistem Yapı 44. İstanbul Yapı Fuarında Ürünlerini Sergileyecek- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Kızılay Sistem Yapı, 23-26 Mart tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek 44. Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarında yenilikçi ürünlerini sergileyecek. Kızılay Sistem Yapı, geliştirilmiş ön üretimli sistemler ve yeni nesil yapı çözümlerini Fuar’da ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

 

23-26 Mart tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre merkezinde gerçekleştirilecek Fuar’da Kızılay Sistem Yapı ana üretim kalemleri konteyner, konteyner modülleri, Modüler yapılar, Prefabrik bina ve yapılar ile Hafif çelik bina ve yapıları görücüye çıkartacak. 

 

Kızılay Sistem Yapı tarafından tasarlanıp üretilen taşınabilir ve hızlı kurulabilen modüler, prefabrik ve hafif çelik yapılar atık üretimini ve çevresel etkiyi azaltan çevre dostu yapı malzemelerinden oluşuyor. Bu yapılar, fabrika ortamında üretildikten sonra sahaya sevk ediliyor. Kullanım süresi sonunda kolayca sökülerek farklı konumlarda tekrar kullanılabiliyor.

 

Yeni Nesil Yapı Çözümleri Sunuyor 

 

Kızılay Sistem Yapı, geliştirilmiş ön üretimli sistemler ve yeni nesil yapı çözümleri sunmak amacıyla 2019 yılında kuruldu. Kızılay Yatırım iştiraki olan Kızılay Sistem Yapı, daha konforlu ve mutlu yaşam koşullarına sahip olunması için erişilebilir, nitelikli, yenilikçi ve sosyal barınma sistemlerini tasarlayarak üretmektedir. Ana üretim kalemleri konteyner, prefabrik bina ve hafif çelik bina olan Kızılay Sistem Yapı sektöre çevre dostu ve yenilikçi bir bakış getirmeyi hedeflemektedir.

 

Kızılay’ın insani yardım dünyasındaki 154 yıllık tarihiyle oluşturduğu barınma ihtiyaçları konusundaki bilgi birikimini Malatya’da inşa ettiği bölgenin en yüksek üretim kapasitelerinden birisine sahip olan üretim tesisi ile güçlendirip, bu bilgi birikimi ve üretim kapasitesini kamu, özel sektör ve insani yardım kuruluşlarının hizmetine sunuyor. 

 

Aynı zamanda sosyal fayda sağlama amacının bir göstergesi olarak Kızılay Sistem Yapı uluslararası insani yardım kuruluşları ile barınma ihtiyaçları konusunda ürün geliştirme faaliyetleri yapmakta ve afetlerden etkilenmiş veya göç etmek zorunda kalmış insanlara Kızılay olarak yardım elini uzatmayı amaç edinmiştir.

 

“Sıfır Enerjili Binalar”

“Sıfır Enerjili Binalar” Teması ile gerçekleştirilecek Fuar’da 16 Ülkeden 300 firma yer alacak. Ayrıca 123 farklı ülkeden, 3 bini yabancı olmak üzere 25 bin sektör profesyonelinin Fuarı takip etmesi bekleniyor. 4 gün boyunca ziyaretçileri kabul edecek olan Fuar 26 Mart 2022 Cumartesi günü sona erecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Kızılay Sistem Yapı 44. İstanbul Yapı Fuarında Ürünlerini Sergileyecek- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Başkan Soyer Doğanın Özü Sergisi’ni ziyaret etti- Güncel Haberler Citrix uyarıyor: Bir sonraki saldırı dalgasının hedefi hibrit çalışma ortamı olacak OSMEK’ten Kadın İstihdamına Destek- Güncel Haberler 2022 yazının beklenen konser serisi PSM Loves Summer’ın açılışını İngiliz post-punk ve rock sahnesinin iki efsanesi shame ve black midi yapıyor- Güncel Haberler Migros Bir Yılda 247 Ton Plastik Azalttı- Güncel Haberler Oyuncu Sevinç Erbulak, ÖRAV Sohbetleri’nde- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Televizyon Ekranlarında Heyecanlı Mücadele: 1 Aralık Reyting Sonuçları Belli Oldu! Dizilerin Kıyasıya Yarıştığı Gecede Lider Kim? 28 Kasım Reyting Raporu 27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede? 26 Kasım Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Teşkilat ve Yargı Zirvede

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat