Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Koruncuk Vakfı Yararına HayalimOkul Sergisi- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Koruncuk Vakfı Yararına HayalimOkul Sergisi- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

#HayalimOkul Sergisi FMV Galeri Işık’ta

 

Koruncuk Vakfı yararına “Kız Çocuklarının Gerçeği, ‘HAYALLERİ’ Olsun.” sloganıyla gerçekleşecek, çağdaş sanat duayenlerinin de desteği ile organize edilen #HayalimOkul sergisine, FMV Galeri Işık ev sahipliği yapacak. 

 

Koruncuk Vakfı yararına, Birleşmiş Milletler (BM) kararıyla 2012 yılından beri kız çocuklarının gördüğü ayrımcılığa dikkat çekmek üzere kutlanan 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü kapsamında; 25 Ekim-12 Kasım tarihleri arasında Feyziye Mektepleri Vakfı, Galeri Işık ve Artelen Sanat’ın destekleri ile #HayalimOkul sergisi düzenlenecek. 25 Ekim 2022 Salı günü 17:00’da açılacak olan #HayalimOkul sergisini; sanatseverler ve sosyal sorumluluk bilincine sahip duyarlı herkes 12 Kasım’a dek, pazar günleri ve resmi tatiller hariç her gün 10:00-19:00 saatleri arasında FMV Galeri Işık’ta ücretsiz ziyaret edebilecek.

 

Çağdaş sanat duayenlerini buluşturan #HayalimOkul sergisi!

 “Kız Çocuklarının Gerçeği, ‘HAYALLERİ’ Olsun.” sloganıyla düzenlenen #HayalimOkul sergisine, Türkiye ve dünya çapında tanınmış çağdaş sanatçılar değerli çalışmaları ile katkı sunuyor. Koruncuk Vakfı’nın desteklediği Koruncuklar yararına gerçekleştirilecek sergi; Ahmet Oran, Ali Raşit Karakılıç, Ali Yaycıoğlu, Arşo Kasparyan, Atölye 20 Kollektif Sanatçıları, Balkan Naci İslimyeli, Cem Sağbil, Ertuğrul Ateş, Fevzi Karakoç, Figen Batı, Hayati Misman, Kemal Kara, Mahmut Karatoprak, Malik Bulut, Mustafa Ayaz, Mustafa Plevneli, Orhan Kurmalı, Pınar Alişan, Saim Erken, Sevgi Karay, Yalçın Gökçebağ, Zahit Büyükişleyen gibi çok önemli sanatçıları bir araya getiriyor.

 

Resim ve heykel sanatçılarının özgün çalışmalarını sanatseverlerin beğenisine sunan sergi; aynı zamanda sanatı, sosyal sorumluluk bilinci ile buluşturma özelliği de taşıyor. Destek olmak isteyen tüm sanatseverler; kız çocuklarının eğitime erişimlerinin önemine dikkat çekmek üzere Koruncuk Vakfı yararına düzenlenen #HayalimOkul sergisine davet ediliyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Koruncuk Vakfı Yararına HayalimOkul Sergisi- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

MediaMarkt’ta iPhone 12 serisi 5.699 TL’den başlıyor Sabancı Holding Yeni Ekonomi Odayığla Yatırımlarını İkiye Katlayacak- Güncel Haberler Başkan Sandıkçı’dan Kadınlara Anlamlı Kutlama- Güncel Haberler “Mücbir Sebepler”in kamera arkası görüntüleri sadece Vodafone Tv’de Yarıyıl tatilinde ailece keyifli mutfak aktiviteleri için adres MediaMarkt- Güncel Haberler Çanakkale 1915 Sergisi Muhteşem Bir Coşkuyla Açıldı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat