Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Küçükçekmece Belediyesi İletişim Merkezi, 365 Günde 313 Bin Çağrıya Kulak Verdi- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Küçükçekmece Belediyesi İletişim Merkezi, 365 Günde 313 Bin Çağrıya Kulak Verdi- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Küçükçekmecelilere zaman ve mekândan bağımsız olarak belediyeye ulaşma imkânı sunan Küçükçekmece Belediyesi İletişim Merkezi; talep, şikâyet, teşekkür, randevu, bilgi istemi gibi pek çok alanda ilçe sakinlerine hizmet vererek, iletişim kalitesini her geçen gün artırmaya devam ediyor. Küçükçekmece Belediyesi İletişim Merkezi ekipleri, geride bıraktığımız 2021 yılında 313 bin 284 çağrıya kulak vererek, ilgili birimlere iletti. Hattın diğer ucundaki 22 personeliyle Küçükçekmecelileri ağırlayan birim, 2021 yılında en fazla pandemi merkezli olarak yaşlılara hizmet, dezenfeksiyon, sosyal destek, cenaze- taziye hizmetleri konusunda gelen talepleri anında geri dönüşlerle cevaplayarak, çözüme kavuşturdu.

 

Saha ekibi sorunları yerinde tespit ediyor

Öte yandan pandemi koşullarında sorunları yerinde tespit etmek ve en kısa sürede çözüm sunabilmek amacıyla “Konuş Küçükçekmece Kemal Başkan Dinliyor” projesiyle çalınmadık bir tek kapı bile bırakmamak için yola çıkan 16 kişilik saha ekibi, 2021 yılında 44 bin 188 ziyaret gerçekleştirdi. Ekipler, 65 yaş üstü vatandaşların yanı sıra hane ve esnafları ziyaret ederek, şehit aileleri ve gazileri de yalnız bırakmadı.

 

Başkan Kemal Çebi: Özveriyle çalışan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum

 Vatandaşlarla iletişimi kolaylaştırmak için teknolojinin tüm olanaklarından faydalandıklarını ifade eden Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, “İletişim Merkezi ekiplerimiz vatandaşın talebini değerlendirerek yapılması gereken ne varsa, ilgili birime haber veriyor. Saha ekibimiz, vatandaşlarımızın sorun, talep ve beklentilerini birebir dinleyebilmek, sorunları yerinde tespit etmek için ziyaretler gerçekleştiriyor. Böylece interaktif bir çalışma sistemi ortaya çıkıyor. Özellikle pandeminin başından bu yana vatandaşlarımıza en kısa yoldan sağlıklı bilgi ve hizmet vermek amacıyla özveriyle çalışan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkürlerimi iletiyorum” diye konuştu.

 

İletişim Merkezi ve Sosyal Medya Ekibi 7/24 görev başında

Küçükçekmece Belediyesi,  İletişim Merkezi’nin yanı sıra Twitter, Facebook, İnstagram gibi sosyal ağlar üzerinden de Küçükçekmecelilerin talep ve önerileri alarak, vatandaşları bu kanallardan da bilgilendiriyor.

 

İlçe sakinleri, 7/24 görev başında olan Küçükçekmece Belediyesi İletişim Merkezi’ne 444 4 360 numaralı telefondan ulaşarak, istek şikayet ve taleplerini iletebilirler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Küçükçekmece Belediyesi İletişim Merkezi, 365 Günde 313 Bin Çağrıya Kulak Verdi- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Başkan: Türkiye’ye belediyeciliğin nasıl yapıldığını gösterdik- Güncel Haberler Moğolistan Meclis Başkanı Gombojav’a Fahri Doktora Unvanı- Güncel Haberler Kocaeli’de Zafer Bayramı coşkusu Yıldız Tilbe ile yaşanacak- Güncel Haberler LG Türkiye ile Ezber Bozan Yarış Heyecanı “LG UltraGear E-GP” ile Devam Ediyor- Güncel Haberler Centrum’dan Eczacılara Yönelik Multivitamin Eğitimleri- Güncel Haberler KO-MEK yeni başlangıçlar için güzel bir adım- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat