Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Limak Filarmoni Orkestrası, bu kez sokak hayvanları için bir araya gelecek- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Limak Filarmoni Orkestrası, bu kez sokak hayvanları için bir araya gelecek- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Limak Vakfı’nın kurucusu olduğu Limak Filarmoni Orkestrası 04 Ağustos 2022 tarihinde sokak hayvanları yararına düzenlenecek konserle müzikseverlerle buluşuyor. 

 

Orkestra şefliğini Turan Manafzade’nin üstleneceği konserde Limak Filarmoni Orkestrası ile birlikte Jonathan Antoine ve Cristina Ramos  Aspendos Antik Tiyatrosu’nun benzersiz atmosferinde sahne alacaklar. 

 

Limak Şirketler Grubu, çeşitli sektörlerde ve farklı coğrafyalardaki ekonomik faaliyetlerinin yanı sıra, Limak Vakfı ile etki yatırımları gerçekleştirmeye devam ediyor.  Vakfın sanata destek amacıyla 2017’de kurduğu Limak Filarmoni Orkestrası, Türk ve dünya müziğini çok sesli yorumlayarak geniş kitlelere ulaştırıyor. Orkestra bu kez sokak hayvanları yararına düzenlenecek konser ile eşsiz bir geceye imza atacak. 

 

04 Ağustos’ta saat 21:00’da Aspendos Antik Tiyatrosu’nun büyülü atmosferinde geçekleştirilecek bu özel konserde Britain’s Got Talent Birincisi Jonathan Antoine Amerika ve İspanya Got Talent Birincisi Cristina Ramos yer alacak. Konserin şefliğini ise Turan Manafzade üstlenecek.

 

Konserden elde edilecek gelirler sokak hayvanları yararına Çesal Derneği’ne bağışlanacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Limak Filarmoni Orkestrası, bu kez sokak hayvanları için bir araya gelecek- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Danger Force En Yeni Bölümleri İle Nickelodeon’da- Güncel Haberler Nilüfer +1 Güz Konserleri Evdeki Saat ve Ceza ile devam ediyor- Güncel Haberler AEDAŞ Genel Müdürü, Isparta İl Müdürü ve  Sistem İşletme Müdürü görevden alındı- Güncel Haberler Hepsijet, Türkiye’nin ‘En İyi İş Yerleri’ arasında- Güncel Haberler Bilimin Rehberliğinde Zehirsiz Kentler Mümkün- Güncel Haberler Kıvanç Tatlıtuğ Aile Dizisi Çekimlerinden Ayrılmak Zorunda Kaldı

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat