Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Lüleburgaz’da 23. Sünnet Şenliği başladı! – Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Lüleburgaz’da 23. Sünnet Şenliği başladı! – Güncel Haberler
Google News Abone Ol

“Sünnet Şenliği’nde renkli görüntüler”

 

Lüleburgaz Belediyesi’nin 23 yıldır sürdürdüğü geleneksel Sünnet Şenliği sünnet alayıyla başladı. Belediye binası önünde davullar zurnalar eşliğinde Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli ile oynayan çocuklar daha sonra kısa bir şehir turu yaptı. Çocuklar için akşam da kına gecesi ve düğün eğlencesi gerçekleştirilecek.

 

Lüleburgaz Belediyesi’nin 23 yıldır sürdürdüğü ve kentte önemli bir gelenek haline gelen 23. Sünnet Şenliği büyük bir coşkuyla başladı. Sünnet olan 56 minik, aileleriyle birlikte Lüleburgaz Belediyesi Hizmet Binası önünden başlayan sünnet alayıyla davul ve zurnalar eşliğinde eğlendi.

 

Başkanla beraber oynadılar

Çocukları bu mutlu günlerinde Başkan Gerenli yalnız bırakmadı. Başkan Gerenli de çocuklarla birlikte davul ve zurna eşliğinde göbek attı. Belediye önündeki eğlencenin ardından çocuklara Lüleburgaz Belediyesi’ne ait otobüslerle şehir turu yaptırıldı. Kapalı Pazar Yeri ve Semt Merkezi’nde kısa bir oyun molası veren çocuklar için daha sonra Sokullu Mehmet Paşa Camii’nde mevlüt okutuldu.

 

Akşama düğün var!

Sünnet alayının ardından ise bu akşam Kapalı Pazar Yeri ve Semt Merkezi’nde çocuklar ve aileleri için kına gecesiyle düğün eğlencesi gerçekleştirilecek.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Lüleburgaz’da 23. Sünnet Şenliği başladı! – Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Mevsim değişikliklerinde bağışıklığı güçlendirmenin yolları- Güncel Haberler Erkekler Neden Bu Kadar Egolu? Cemal Kuruş “Benim İçin En Önemlisi Ortaya Çıkan Her Sonucunun En Üst Düzey Kalitede Olması”- Güncel Haberler Halı ve zemin kaplamaları sektörlerinin buluşma noktası “DOMOTEX Turkey” yoğun ilgi gördü- Güncel Haberler Konak Metro İstasyonu sanata açılıyor- Güncel Haberler Ferzan Özpetek’in duygusal anları- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat