Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Lüleburgaz’da öğrencilere YKS desteği!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Eğitim » Lüleburgaz’da öğrencilere YKS desteği!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Lüleburgaz Belediyesi Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek olan ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının sınav başvuru ücretlerini karşılayacak. Belediyenin “Başarı ve azim sizden, YKS 2022 başvuru ücreti bizden” sloganıyla duyurduğu başvurular 7 Mart 2022 mesai bitimine kadar Lüleburgaz Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne yapılacak.

 

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla ihtiyaç sahibi ailelerden üniversiteli gençlere kadar çok sayıda alanda desteklerini sürdüren Lüleburgaz Belediyesi, YKS 2022’de ter dökecek olan çocuklar için de harekete geçti. Lüleburgaz Belediyesi ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının YKS sınav başvuru ücretlerini karşılama kararı aldı. Bu doğrultuda ihtiyaç sahibi aileler Lüleburgaz Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bizzat başvuruda bulunabilecek.

 

Başvuruda istenen evraklar

 

YKS sınav başvuru ücreti için istenen evraklar öğrenci velisi adına toplanacak. İstenen evraklar ise şöyle;

 1. Kimlik Kartı fotokopisi
 2. İkametgah
 3. Vukuatlı nüfus kayıt örneği (Tüm aile fertlerini gösteren tek belge şeklinde)
 4. Sosyal Güvenlik Kayıt Belgesi (E-DEVLET )(Başvuran evli ise eşinin belgesi ve hanede yaşayan 18 yaş üstü olan diğer kişiler)
 5. Çalışan aile fertlerinin gelir belgesi (Bordro vb.)
 6. YKS Başvuru Belgesi

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Lüleburgaz’da öğrencilere YKS desteği!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Gölcüklü Çocuklar, Başkan Amcaları İle Tiyatroda Buluştu- Güncel Haberler CEPTETEB Süper ile alışverişte kolaylık- Güncel Haberler Gençlik Tiyatrosu ilk oyunuyla alkışları topladı- Güncel Haberler Büyükşehir ormanlık alanda bulunan hayvanları besledi – Güncel Haberler Teknopark İstanbul Kuluçka Merkezi, Girişimciler ile yatırımcıları bir araya getirdi- Güncel Haberler Turuncu Altına 22.Festival- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat