Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Malkara Kent Konseyi Çocuk Meclisinden Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a Ziyaret- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Malkara Kent Konseyi Çocuk Meclisinden Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a Ziyaret- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Malkara Kent Konseyi Çocuk Meclisi Üyeleri 24 Ocak 2022 Pazartesi günü saat 12.30’da Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a ziyarette bulundular.

Malkara Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen ziyarette; Malkara Kent Konseyi Başkanı Hasan Akçay, Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hasibe Hatip, Malkara Kent Konseyi Çocuk Meclisi Başkanı Melis Bayır ve Malkara Kent Konseyi Çocuk Meclisi Yürütme Kurulu üyeleri aldı.

Gerçekleştirilen ziyaret ile ilgili açıklama yapan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Haftanın ilk gününde Malkara Kent Konseyi Çocuk Meclisi Üyelerimiz ile birlikte bir araya geldik. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızla ilçemizde devam eden projelerimiz hakkında sohbet ederek, taleplerini dinledik. Bugünün çocukları, yarının umutları olan çocuklarımız ile birlikte, ilçemizin geleceğini beraber planlayarak aydınlık geleceğimize hep birlikte yürüyeceğiz. Çocuklarımıza layık oldukları güzel bir gelecek sunmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. ” diyerek düşüncelerini belirtti.

Malkara Kent Konseyi Çocuk Meclisi Üyelerinin talep ve isteklerini dinleyerek tek tek not alan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, çocukların isteklerini değerlendireceklerini ifade edip gerçekleştirdikleri ziyaret için teşekkür etti.

Malkara Kent Konseyi Çocuk Meclisi Üyeleri ise kendilerini ağırlayan Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Malkara Kent Konseyi Çocuk Meclisinden Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a Ziyaret- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Samsung Galaxy A Serisi ile hazırlanan “Acayip İyi Rota: Kaz Dağları” dijital turu baş döndürecek!- Güncel Haberler Dijital Sanat Muzesi X Media Art Museum Acildi- Güncel Haberler Garanti BBVA, iklim krizine dikkat çekmek için WWF tarafından gerçekleştirilen Dünya Saati’nin ana destekçisi- Güncel Haberler Kuşaklar arası köprüyü Bir Tabak Ot Yemeği sergisi kurdu- Güncel Haberler Meme Kanseri Tedavisinde Yaşama Katkı Sağlayan Yenilikler- Güncel Haberler Dikkat! Karaciğer yetmezliğine neden olabilir!

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat