Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Marketlere Zabıta Denetimi- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Marketlere Zabıta Denetimi- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Burhaniye Belediyesine bağlı Zabıta ekipleri marketlerde fiyat ve stok denetimleri yaptı.

Son zamanlarda vatandaşlardan gelen fiyatlardaki fahiş artış ve yağ başta olmak üzere temel gıda ürünlerinin depolarda saklandığı yönündeki şikâyetleri değerlendiren Burhaniye Zabıta Müdürlüğü marketlerde denetim yaptı.

Kent genelinde özellikle zincir marketler başta olmak üzere temel gıda maddeleri satan işletmelere yönelik yapılan denetimlerde, raflarda bulunan ürünlerin fiyat artışları ve depolardaki stoklar incelendi.

Zabıta ekipleri, özellikle yağ ürünlerinde son zamanlarda beklenmedik talep artışından dolayı marketlerin “Ürünleri depolarda saklayarak stokçuluk yaptıkları” yönünde gelen şikayetleri üzerine harekete geçerek genel denetimler yaptı. İlçede detaylı olarak yapılan denetimlerde ayrıca yağ ve temel tüketim ürünlerine yönelik raf ile kasa arasında fiyat farkları da kontrol edildi.

Burhaniye Zabıta Müdürü Yüksel Yüce, denetimler sırasında şikayete konu olumsuz bir durumun olmadığını, denetimlerin ilçe genelinde aralıksız devam edeceğini belirtti. Yüce “Olumsuz bir durum olduğunda raporları tutarak, gerekli işlemlerin yapılması için Ticaret İl Müdürlüğüne teslim ediyoruz” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Marketlere Zabıta Denetimi- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Sinüzite Karşı 6 Kritik Kural- Güncel Haberler Başarıyla Türkiye’ye İlham Olan 8 Kadın, Emekçi Kadınlar Günü’nde Radio Slow Time’de Buluşuyor- Güncel Haberler Yıldız Gençler, Karabağlar’da büyük beğeni topladı- Güncel Haberler ÇATI KATI AŞK 5. BÖLÜM Uber, Beşiktaş Belediyesi ve Kadıköy Belediyesi iş birliği ile elektronik atıklarınızı ücretsiz topluyor- Güncel Haberler Başkan Büyükakın: Birlikte çok daha güçlüyüz- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat