Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Mastercard Danışmanlık Hizmetleri’nde İki Üst Düzey Atama- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Mastercard Danışmanlık Hizmetleri’nde İki Üst Düzey Atama- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Ödeme teknolojileri alanında dünyanın önde gelen kuruluşu Mastercard, EEMEA bölgesindeki operasyonel değişikliklerine bir yenisini daha ekledi. Mastercard’ın profesyonel servis ağı oluşturan danışmanlarını bir araya getiren Mastercard Danışmanlık Hizmetleri’nde üst düzey atamalar gerçekleşti.

 

Ortadoğu, Avrupa ve Afrika bölgelerinde finansal kuruluşlar, sivil toplum kuruluşları ve resmi makamlara gerçek zamanlı işlem verilerine ve analize dayalı danışmanlık hizmeti veren Mastercard Danışmanlık Hizmetleri’nde iki önemli yönetici değişikliği gerçekleşti. Geçtiğimiz yılın sonunda Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’daki varlığını daha da geliştirmek ve genişletmek amacıyla bölge yapısında değişiklikler yapan şirket şimdi Mastercard Danışmanlık Hizmetleri ile üst düzey yönetici değişikliklerine devam ediyor. 

 

Mastercard’ın dünyadaki beş bölgesinden birisi olan Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi’nde Selin Bahadırlı Çağlana yeni görev

 

Yaklaşık on yıldır Mastercard bünyesinde yer alan alan Selin Bahadırlı Çağlan, son üç yıldır Hızlı Büyüyen ve Doğu Avrupa Pazarları İş Geliştirmeden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak görev alıyordu. Görev süresince 32 pazarın sorumluluğunu başarıyla gerçekleştiren Bahadırlı Çağlan, gerçekleştirilen son operasyonel değişikliklerle Mastercard Danışmanlık Hizmetleri’nin EEMEA Bölgesi 81 ülkeden sorumlu İş Geliştirme Kıdemli Başkan Yardımcısı olarak atandı.  Böylece, Mastercard Danışmanlık Hizmetleri bünyesinde İstanbul’da yerleşik olup bu denli geniş bölgesel sorumluluğu olan ilk yönetici olacak. 

 

Türkiye ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nda üst düzey değişiklik

Mastercard’ın operasyon ve faaliyetlerini en etkin şekilde gerçekleştirmek için hayata geçirdiği bölgesel değişikliklerin bir parçası olarak yeni kurulan Türkiye ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nda da üst düzey görev değişimi yaşandı. Mastercard Advisors Türkiye ve Bağımsız Devletler Topluluğu İş Geliştirme lideri olarak atanan Muin Öztop Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 12 ülkede, Mastercard Danışmanlık hizmetlerinin müşterilere en etkin şekilde ulaştırılmasından sorumlu takımın liderliğini üstlenecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Mastercard Danışmanlık Hizmetleri’nde İki Üst Düzey Atama- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  SEFİRİN KIZI 4. BÖLÜM ANALİZİ 23 Mart 2023 Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız mı, Yüz Yıllık Mucize mi, Al Sancak mı, Aldatmak mı? Kontakt lens kullanımında düzenli muayene önemli FOREO’dan Tüm Şirketlere Mesaj Var: Ürünleri Çabuk Bozulmayacak, Uzun Süre Dayanacak Şekilde Üretin Her Muhtarlığa Bir Kütüphane için ilk kitaplar geldi- Güncel Haberler 2 Temmuz Buca’da unutulmadı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat