Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Memleket Partisi Konak İlçe Yönetim Kurulu Belli Oldu- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Memleket Partisi Konak İlçe Yönetim Kurulu Belli Oldu- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Memleket Partisi İzmir'de örgütlenmesini hızla sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Konak ilçe örgütünü kurmak için Feyhan Ata görevlendirilmişti. Memleket Partisi Konak İlçe Yönetim Kurulu listesi, İl Başkanı Cüneyt Oğuz'un onayından sonra bugün kesinleşti.

 

Memleket Partisi İzmir İl Başkanı Cüneyt Oğuz; "Birçok ilçede örgütlenmemizi tamamlamıştık.  İzmir'in büyük ilçelerinden Konak'ta da örgütlenmemizi gerçekleştiriyoruz. İlk günkü inanç ve mücadele gücü ile yolumuza devam ediyoruz. Hedefimiz kısa zamanda 30 ilçemizde, doğru örgütlenmeyi, tamamlamak. Bu yolda hızla ilerliyoruz." dedi.
 
 
Memleket Partisi Konak İlçe Başkanı Feyhan Ata da, kendisine verilen büyük görev ve sorumluluğun farkında olduğunu söyleyerek; "İlçe başkanlık binamız, önümüzdeki hafta hazır olacak, yoğun çalışmalarımız devam ediyor. Bu büyük davaya inanıyorum, başarılı olmak için elimden geleni yapacağım, hep birlikte başaracağız" dedi. 
 
 
Memleket Partisi Konak İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri aşağıdaki isimlerden oluşuyor:
 
İLÇE BAŞKANI : FEYHAN ATA 
 
İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
 
Hakan TIRATACI
Dinçer DERİ
Muhsine ÖZKARAGİL
Yusuf TİMER
Gündüz KAPANCIOĞLU
Serhan ŞOLCUM
Tamer KALAYCIOĞLU
Orçun KARABULUT
Mehmet GÖRGÜLÜ
Faruk YAZICI
Yunus AKBOĞA
Fulya ÇINAR
Nadide GÜRER
Adnan GÜLHAN
Elvan GÖKALP
Salih VOYNA
İbrahim GÜLSEÇER
Serdar ŞATAFATLI

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Memleket Partisi Konak İlçe Yönetim Kurulu Belli Oldu- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Beyoğlu Kültür Yolu Festivali’nde Korkut Ata hikâyeleri- Güncel Haberler Milliyet Mimarlık dergisi sektördeki gelişmeleri mercek altına alıyor- Güncel Haberler Ferzan Özpetek’in duygusal anları- Güncel Haberler CHP Lideri Kılıçdaroğlu 28 Şubat Mağdurlarıyla Buluştu: Ahdim Var Bu Ülkeyi Barıştıracağım, Bu Ahdim Benim Mirasım Olacak- Güncel Haberler Malkara Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi- Güncel Haberler Kartepeli Minikler Genç Akademiye Hayran Kaldı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat