Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

MHP İzmir 5 İlçede Bayrak Açacak- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » MHP İzmir 5 İlçede Bayrak Açacak- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanlığı “Adım Adım 2023 Toplantıları” na devam ediyor. Bu hafta sonu, “Tire, Beydağ, Selçuk, Menderes ve Balçova”da gerçekleştirilecek olan toplantılara Genel Başkan Yardımcısı Dr. Pelin Yılık, Genel Sekreter Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu ve MYK Üyesi Gökhan Türkeş Öngel katılacak.

 

Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla İzmir’den başlatılarak 132 Merkezde sürdürülen “Adım Adım 2023, İlçe ilçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları” İzmir’de beşinci hafta da devam ediyor. Toplantılarla ilgili konuşan İl Başkanı Veysel Şahin, “Genel Başkanımızın talimatlarıyla gerçekleştirilen toplantılarımız, partililerimizin ve bizlere gönülden bağlı hemşehrilerimizin yoğun ilgisiyle sürüyor. Bu Cumartesi günü Tire İlçe Teşkilatımızın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek kahvaltılı toplantımız, öğleden sonra Beydağ, akşam da Selçuk İlçemizdeki toplantıyla devam edecek. Pazar günü ise Balçova İlçe teşkilatımız tarafından tertip edilen kahvaltılı toplantıdan sonra akşam da Menderes ilçemizdeki toplantıyı gerçekleştireceğiz. Dava arkadaşlarımızı bilgilendirmesi açısından son derece önemli olan bu toplantıların İzmir’de CHP ve zihniyetinin gerçek yüzünün görülmesi konusunda son derece önemli olduğunu görüyoruz. CHP İzmir’in bayraklaştırdığı milli değerlere ihanet eden bir siyasi partidir. Bu gerçeğin geniş kitlelere duyurulması açısından son derece önemli toplantılar geçekleştiriyoruz” dedi.  

 

Masada Zillete Düşmüş CHP Var

Gerçekleştirilen toplantılarda ana konunun “zillete düşmüş, Atatürk ilkelerinden kopmuş, milli değerlerden vazgeçmiş ve siyasi emellerini müstevlilerin siyasi emelleriyle birleştirmiş CHP olduğunu da söyleyen İl Başkanı Şahin, “CHP’ye bir bakıyorsunuz yönünü ABD’ye, bir bakıyorsunuz AB’ye, bir bakıyorsunuz Çin’e ve bir bakıyorsunuz Rusya’ ya çeviriyor. Önce Türkiye, önce Türk Milleti diyemeyen bu zihniyet bölücülere prim vererek iktidara gelebileceğini sanıyor. CHP’yi ve başını çektiği zillet ittifakını İzmirli hemşehrilerimize anlatıyoruz. Toplantılarımızın asıl önemli noktası da işte burasıdır. Atatürk ilkelerini inkâr eden, üniter devlet yapımızı tehdit eden ve geleceğimizi küresel baronların tahakkümüne teslim etmeye çalışan işte bu CHP’dir.” ifadelerini kullandı.

 

CHP’nin Emoji Maskesi İhaneti Gizlemiyor

“CHP Lideri aklı sıra sosyal medyada emoji kullanarak şirin gözükmeye çalışıyor. Ama herkes biliyor ki CHP’nin emoji maskesi ihanetini gizlemiyor.” Diyerek sözlerini sürdüren MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, “Daha dün Türklüğün kadim şehri Diyarbakır’da söylediği sözleri de yaptığı eylemleri de bütün Türkiye gördü. Kılıçdaroğlu’nun ihanet, gaflet ve dalaletle dolu politikaları artık herkes tarafından biliniyor. Yozgat’ta başka, İzmir’de bir başka ve Diyarbakır’da bambaşka olduğunu artık cümle alem biliyor. Adım Adım 2023, İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantıları’ mızda da bu gerçekler masaya yatırılıyor”

 

Divan Başkanı Pelin Yılık

Toplantılarla ilgili açıklamalarını sürdüren İl Başkanı Şahin, “Genel Başkan Yardımcımız Dr. Pelin Yılık Hanımefendi’nin başkanlığını yürüteceği bu haftaki toplantılarımızın çok verimli geçeceğine inanıyoruz Toplantı Divanımızın kıymetli üyeleri iki İzmir milletvekilimiz de zaten meselelerimizin ve çalışmalarımızın içinde bulunuyorlar. MYK Üyemiz Sayın Gökhan Türkeş Öncel Bey de kıymetli çalışmalarıyla toplantımıza çok büyük katkı sağlayacaktır” açıklamasını yaptı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

MHP İzmir 5 İlçede Bayrak Açacak- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Jotun, 1915 Çanakkale Köprüsü’nü koruyor- Güncel Haberler Van Büyükşehir Belediyesinin “Turizm Cenneti Van” Fotoğraf Sergisi Açıldı- Güncel Haberler Âşıklar Keçiören’de Atıştı- Güncel Haberler Fazıl Say İzmirli sanatseverlerle buluşuyor- Güncel Haberler Harran Üniversitesi, Tarımda Yeniliklerin Öncüsü Olmaya Devam Ediyor- Güncel Haberler Şirketlerin Dikkatli Olması Gereken 10 Siber Güvenlik Boşluğu- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat