Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Milas Belediyesi 2022 yılı içerisinde yapmayı planladığı çalışmalar için ihalelerini tamamladı.- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Milas Belediyesi 2022 yılı içerisinde yapmayı planladığı çalışmalar için ihalelerini tamamladı.- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın 2022 yılı Milas için yatırım yılı olacak açıklamasının ardından  Fen İşleri Müdürlüğü tarafından açılan ihaleler tamamlandı.

 

Parke kaplama,granit küp taş kaplama, ocak taşı ile yol istinat duvar yapımı, 1. kat sathi asfalt kaplama gibi farklı alanlarda ihalelerini tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri merkez, ve kırsal mahallelerde çalışmalarına başladı.

 

90.000 m2 parke kaplama, 10.000m2 beton yol.

Güllük gibi önemli turizm beldelerinin yanı sıra diğer mahallelerin  çehresini değiştirmek için  harekete  geçen ekipler çalışmaları için gerekli  90.000 m2 parke kaplama ve 10.000m2 beton yol  ihalelerini tamamlayarak çalışmalarına başladı.

 

3.500m2 granit küp taşı

Tarihi ve turistik açıdan Milas için önemli mahalleler arasında bulunan Kıyıkışlacaık’ta hummalı çalışma devam ediyor.Daha önce köy içi yollar ve zeytinlikuyu da  tamamlanan çalışmaların ardından ekipler şimdide iskele mevkiinde  yenileme ve sahil şeridinde granit küp taşı ile kaplama çalışmalarına hız verdi.

 

11.000m3 ocak taşı ile yol istinat duvarı 150.000m2 1. Kat sathi asfalt kaplama

Milas Belediyesi parke kaplama,kaldırım ve refüj işlerinin yanı sıra vatandaşlarının modern ve sağlıklı yollarda ulaşım sağlaması için de çalışıyor.Sorumluluk alanı içerisinde kalan ve bozulan yollarda kullanılmak üzere 150.000m2  1. kat sathi asfalt kaplama ihalesini tamamlayan Milas belediyesi , yeni ulaşım yolları açmak ve bu yolları güvenilir hale getirmek için de 11.000m3 ocak taşı ile yol istinat duvar yapım işi ihalesini de tamamladı.

 

Herhangi mazerete sığınmadan hedeflediğimiz bütün yatırımları merkezde, beldede, kırsalda en iyi şekilde hayata geçirme konusunda kararlıyız diyen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat “ Bütün hazırlıklar yapılmış durumda. Pandemi ve ekonomik şartlardan dolayı hayata geçiremediğimiz çalışmalarımızın planlamasını yaptık. Başta beldelerimiz olmak üzere Milas merkezi ve kentin imajıyla ilgili olan çalışma ve yatırımlarda da ciddi bir yatırım bütçesi oluşturduk” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Milas Belediyesi 2022 yılı içerisinde yapmayı planladığı çalışmalar için ihalelerini tamamladı.- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Samanlı Dağları ve Yuvacık Barajı Beyaz Gelinliğe Büründü- Güncel Haberler Çubuklu Osmaniye de 3. geleneksel bayram coşkusu yaşandı- Güncel Haberler 5. Edremit Kitap Fuarı’nda yedinci gün de sona erdi- Güncel Haberler VakıfBank 8 Mart’ta cinsiyetçi söylemlere dikkat çekiyor: “Ağzından çıkanı kulağın duysun”- Güncel Haberler Spotify, FIFA hayranları için kişiselleştirilmiş EA SPORTS™ FIFA Mix çalma listesini ve FIFA tarihinin en çok dinlenen şarkılarını açıkladı- Güncel Haberler Boğaziçi Üniversitesi’nin de katkı sağladığı dünya çapında araştırma gösterdi: “Ergene dünyanın en yoğun ilaç atığı barındıran nehirleri arasında”- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat