Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Mono Steel, Ekonomiye Katkı için Sadece Türkiye’deki Tesislerinde Üretim Yapacak- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » Mono Steel, Ekonomiye Katkı için Sadece Türkiye’deki Tesislerinde Üretim Yapacak- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Baltık ülkelerinin “ilk alüminyum üretim hattı” için çalışmalarına devam eden Mono Steel, Litvanya’daki bir başka projede de anlaşma sağladı. Önümüzdeki aylarda üretimine başlanacak projenin  yatırımı ise 1.650.000 Euro (Bir Milyon Altı Yüz Elli Bin Avro). 

 

Kaliteli işçiliği ile tüm dünyada büyük ve nitelikli projelerde kendisine yer bulan Mono Steel, Litvanya’daki ikinci projesi için anlaşma sağladı. Bu proje için 1.750 tona yakın üretim planlayan firma, üretimlerini Türkiye’deki tesislerinde yapacak. 

 

Geçtiğimiz aylarda Litvanya’nın Jonava şehrinde faaliyet gösteren Danimarkalı bir firma ile el sıkışan Mono Steel, 2.650.000 Euro(İki Milyon Altı Yüz Elli Bin Avro) yatırımla yapılacak olan alüminyum üretim tesisinin çalışmalarına devam ederken, Litvanya’daki Transnest projesi için de çalışmaya başlıyor. Gelecek ay üretimlerine başlanacak olan projenin yatırımı ise 1.650.000 Euro (Bir Milyon Altı Yüz Elli Bin Avro).

 

Seattle Ship Canal Water Quality Projesi (Amerika), Grand Paris Express (Fransa), Snowy 2.0 Hydro Santral Projesi (Avusturalya), Münih Metrosu (Almanya), Gotthard Tünel Projesi (İsviçre ve İtalya’yı birbirine bağlayan, dünyanın en uzun tüneli), Stockholm Metrosu (İsveç), Lozan Tünel Projesi (İsviçre) gibi önemli projelerde yer alan Mono Steel’in ortağı ve CEO’su Mustafa Toprakçeken; “Litvanya’da geçtiğimiz aylarda yeni bir projeye başlamıştık. Bu projedeki nitelikli ve kaliteli işçiliğimiz sayesinde Litvanya’daki bir başka proje için de bizi tercih ettiler. Yeni bir işbirliğine daha imza atmak, hem şirketimiz hem de çalışanlarımız için motivasyon kaynağı oldu. Ancak savaşın, pandeminin ve ekonomik süreçlerin ülkemizi yıprattığı bu dönemde Türk ekonomisine katkı sağlamak bizim için ayrı bir mutluluk. Ekonomimize katkı sağlamak amacıyla, hem bu proje hem de bu yıl imzalanacak projelerde sadece Türkiye’deki tesislerimizde üretimlerimizi sürdürüyor olacağız,” şeklinde açıklamada bulundu.  

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Mono Steel, Ekonomiye Katkı için Sadece Türkiye’deki Tesislerinde Üretim Yapacak- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  realme En Ayrıcalıklı Amiral Gemisi GT 2 Pro’yu Tanıtıyor- Güncel Haberler Dikkat! Kaygınızı çocuğunuza yansıtmayın!- Güncel Haberler Sevdiklerine Yılbaşı Hediyesi Almak İsteyenler Soluğu A101’de Alıyor!- Güncel Haberler 7 Kasım Pazar Reyting sonuçları TKP’den Türkiye’nin NATO’ya üyeliğinin 70. yılında açıklama- Güncel Haberler Ecdadın İzinde Adım Adım Çanakkale – Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat