Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Murat Zorluoğlu İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Murat Zorluoğlu İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Bulduğu her fırsatta ilçeleri ziyaret eden Başkan Zorluoğlu bu kez Sürmene’ye giderek sorunları yerinde inceledi, sıkıntıları dinledi. 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Talep ve sorunları yerinde dinlemeye özen gösteren Başkan Zorluoğlu, Sürmene İlçesine giderek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Zorluoğlu’na Sürmene Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün, AK Parti Sürmene İlçe Başkanı Hüseyin Azizoğlu, TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş ve ilgili daire başkanları eşlik etti.

SORUNLARI YERİNDE DİNLİYOR

Esnafın ve vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Zorluoğlu, “Bulduğumuz her fırsatta ilçelerimizi ziyaret ediyoruz. Şu ana kadar tüm ilçelerimizde muhtarlarımız başta olmak üzere binlerce vatandaşımızla bir araya geldik. Sorunları yerinde dinledik ve gördük. Acil olanlara ekibimizle birlikte olduğunca hızlı müdahale ettik. Yatırımlarımızı planladığımız gibi yapmaya devam ediyoruz. Göreve geldiğimizde söylediğimiz gibi 18 ilçemizde de Büyükşehir Belediyemizin mührü olacak. Çalışmalarımızı o şekilde yapıyoruz. Sürmene ilçemizde doğal bir plajımız var. Şu anda orasının daha güzel hizmet vermesi için hazırladığımız proje çalışmamız tamamlandı. Bazı değişiklikler ve yenilikler yapacağız. Çok kısa bir zamanda orayı yenileyerek Sürmene halkımızın hizmetine sunacağız” ifadelerini kullandı.

ESNAF VE VATANDAŞ TEŞEKKÜR ETTİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, esnafla ve vatandaşla çay içip sohbet etti. Büyükşehir Belediye Başkanının sıklıkla ilçelerine gelerek sorunları yerinde görmesinden memnuniyet duyduklarının dile getiren Sürmeneli esnaf ve vatandaşlar, göstediği hassasiyet nedeniyle Başkan Zorluoğlu’na teşekkür etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Murat Zorluoğlu İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Menemen’de Çanakkale Zaferi’nin 107. Yıldönümü Kutlandı- Güncel Haberler Yapay Zeka Odaklı Startuplar iş dünyası ile buluşuyor- Güncel Haberler İBB Orkestraları  Ağustos Ayında Bağcılar’dan Adalar’a 13 İlçede- Güncel Haberler İbb Şehir Tiyatroları Kasım Ayında 1’i Yeni, 28 Oyunla Seyirciyle Buluşuyor- Güncel Haberler Sağlıklı ayaklar için ayakkabı seçimi nasıl olmalıdır- Güncel Haberler 1000’den fazla seçkin iş insanı Orta Doğu’nun sanayi üssü Gaziantep’te buluşacak- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat