Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

MÜSİAD İzmir’den Çocuk Evleri’ne Destek- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » MÜSİAD İzmir’den Çocuk Evleri’ne Destek- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Saygılı, “Geleceğimize Sahip Çıkıyoruz”

 

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’in himayesinde Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nesim Tanğlay ve MÜSİAD İzmir Başkanı Bilal Saygılı’nın katılımı ile “Çocuk Evlerine Destek Protokolü” imzalandı.

 

İzmir Valiliği himayesinde, Aile ve Sosyal Hizmetler İzmir İl Müdürlüğü ile Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği İzmir Şubesi arasında Çocuk Evleri’ne destek protokolü yapılarak imzalar atıldı.

 

Türkiye’nin yüz akı olacak gençlerin yetişmesine destek verilmesi amacıyla yapılan işbirliğiyle devlet koruması altında yetişen çocukların topluma ve millete faydalı bireyler olmaları için katkı verilmesi sağlanacak.

 

İmza töreninde konuşan İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, “Protokolün hepimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Geleceğin teminatı olan çocuklarımıza verilen her destek bu vatana ve millete iyilik tohumları ekecektir. Devletimizin koruması altında bulunan çocuklarımızın en güzel şekilde yetişmesi amacıyla bu güzel işbirliğine katkılarından dolayı MÜSİAD İzmir üyelerine Başkan Bilal Saygılı nezdinde teşekkür ediyorum” dedi.

 

Çocukların ev ortamında temel ihtiyaçlarının karşılandığını ifade eden Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nesim Tanğlay ise “Toplumumuzla iç içe olabilecekleri mahalleler içerisinde çocuklarımızın arkadaşlık, komşuluk ile mahalle kültürünü, geleneklerimizi ve değerlerimizi yaşayarak öğrenmelerine önem veriyoruz. Çocuklarımızın sağlıklı kişilik ve iyi alışkanlık kazanmaları için vermiş oldukları katkılar nedeniyle destekçimiz MÜSİAD’a müteşekkirim” diye konuştu.

 

MÜSİAD İzmir Başkanı Bilal Saygılı da, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Nesim Tanğlay’a güzel dilekleri için teşekkür etti. Saygılı, “İzmir’de iş dünyasının merkezinde yer alan güçlü bir STK olarak ekonomimizin gelişimi için verdiğimiz desteği aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerimizle taçlandırıyoruz. Bu anlamda geleceğimiz olacak çocuklarımıza sahip çıkmayı borç biliriz. Hayırsever olmayı her zaman önemseyen ve vakıf insanı olma misyonuyla yaşamaya gayret eden MÜSİAD İzmir ailemize huzurlarınızda bir kez daha şükranlarımı sunarım” dedi

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

MÜSİAD İzmir’den Çocuk Evleri’ne Destek- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Diyarbakır Sur Kültür Yolu Festivali On Binlerce Kişinin Katılımıyla Başladı- Güncel Haberler Sanata dokunarak erişim de mümkün- Güncel Haberler Ege’de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri- Güncel Haberler Porsche, tüm elektrikli otomobiller için Türkiye’ye şarj ağı kurdu PUBG MOBILE ve Riot Games işbirliği duyuruldu!- Güncel Haberler Halkın Gücünün Üzerinde Hiçbir Güç Tanımıyoruz- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat