Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Mustafakemalpaşa’nın Gönüllü Kuaförlerinden Gönüllere Dokunan Hizmet- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Mustafakemalpaşa’nın Gönüllü Kuaförlerinden Gönüllere Dokunan Hizmet- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Kişisel bakımlarını göremeyen yaşlılar için yüzleri güldüren sosyal hizmet projesini yeniden hayata geçiren Mustafakemalpaşa Belediyesi, bakımlarını göremeyen yaşlıların kapılarını araladı, gönüllü kuaför ve berberler ile gönüllere dokunan bir hizmete daha imza attı.

 

‘’ALLAH BAŞKANIMIZDAN RAZI OLSUN’’

Mustafakemalpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tek başına yaşayan, hasta, yaşlı tüm vatandaşların kişisel bakım, saç kesimi, saç tıraşı hizmetlerini ayaklarına getirerek, kişisel bakım ihtiyacı olan vatandaşların evlerine gelen gönüllü kuaförlerle birlikte, tüm kişisel bakımlarını gerçekleştirdi. Yüzleri güldüren hizmet karşısında tüm yaşlılar ve yakınlarından ‘’ Allah Mehmet Başkanımızdan razı olsun.’’ cümleleri yükseldi.

 

ONLAR BİZİM BAŞIMIZIN TACI

Mustafakemalpaşa’nın 131 mahallesinde yaşayan yaşlılara 365 gün elini uzatarak yüzlerini güldüren Mustafakemalpaşa Belediyesi, pandemi dönemi boyunca Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleriyle yaşlıların fatura, gıda, ilaç, ambulans gibi birçok alanda ihtiyacını karşılamıştı Bu hizmetlerin yanı sıra, ‘’BİZ GELDİK’’ ekibi ile her pazartesi ve Perşembe günleri pazar yerlerinin başında durarak pazar arkadaşı olarak, alışveriş yapan vatandaşları evlerine kadar bırakan ekip yaşlılar tarafından tam not aldı. 2019 yılından bu yana, ihtiyaç sahiplerinin evlerine ‘’Bir dokunuşla değişen hayatlar’’ projesiyle hane hane gezip temizlik hizmetini göremeyen vatandaşların hayatlarına dokunan Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar ‘’ Yaşlılarımız başımızın tacı, ne isterlerse hizmet etmeye hazırım’’ sözlerinde bulunarak hali hazırda hayata geçirilecek birçok projenin olduğu müjdesini de verdi.

 

GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Göreve geldiği ilk günden bu güne her fırsatta ve kurduğu her ekibin içerisinde yaşlı, ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlarını unutmayan Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar’’ Pandemi sürecinde çağrı merkezimize gelen yoğun talepler üzerine kurduğumuz ekip ile yaşlılarla özel olarak ilgilenip, ihtiyaçlarını sorunsuz halledebilmelerini sağladık. Yaşlılar, engelliler, ihtiyaç sahipleri bizim kırmızı çizgimiz. Onların rahatı ve huzuru bizlerin mutluluğu demektir. Projemize gönüllü olarak katılıp isimsiz kahraman olarak bizlerle işbirliği yapan kuaför ve berber arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Projelerimizle birlikte gönüllere dokunmaya devam ediyoruz, devam edeceğiz.’’ Açıklamasında bulundu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Mustafakemalpaşa’nın Gönüllü Kuaförlerinden Gönüllere Dokunan Hizmet- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

2. Uluslararası Diyarbakır Kısa Film Festivali Sur Kültür Yolu’nda Başlıyor- Güncel Haberler Jethro Tull, “The Prog Years” turnesi kapsamında 17 Haziran’da Zorlu PSM’de!- Güncel Haberler Kemer, Müzik Kısıtlaması Sıkıntısına Çare Arıyor- Güncel Haberler Bipolar bozuklukta aile, hasta ve doktor iş birliği önemli!- Güncel Haberler Herkesin Tarzı Başka İşte Sanat Burada Keçiören Belediyesinden Trafik Güvenliği Eğitimi- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat