Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Osmangazi’de Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Osmangazi’de Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Osmangazi Belediyesi’nin Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Erdönmez’in başkanlığında gerçekleştirildi.

 

Mart ayı olağan meclis toplantısı öncesi Osmangazi Belediyesi’nin Şubat ayında gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında meclis üyelerine bilgiler aktaran Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Erdönmez, belediye olarak devam eden projelerin yanı sıra, sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerinin de belirlenen takvim çerçevesinde düzenli olarak gerçekleştirildiğini söyledi. Konuşmasında,  8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni de kutlayan Erdönmez’in bilgilendirme sunumunun ardından gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

 

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından Osmangazi Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı sona erdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Osmangazi’de Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Kurtuluşun 100. yıl coşkusu Karabağlar’da yaşatılacak- Güncel Haberler Büyükşehir, 1041 meyve fidanını okullarda toprakla buluşturuyor- Güncel Haberler Yeni Yıl Heyecanı Digiturk’te Yaşanacak!- Güncel Haberler 74 Yaşındaki Milli Maratoncu Bahattin Bey’İn Hikayesi GAİN’de- Güncel Haberler 2021 in en çok kullanılan Türk arama motoru Millenicom, internetin kapsama alanını genişleten mesh cihazını abonelerine sunan ilk operatör oldu- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat