Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

PeP Visa Kart ile sinema, tiyatro ve konser biletleri 50 indirimli!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » PeP Visa Kart ile sinema, tiyatro ve konser biletleri 50 indirimli!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Türkiye’nin dijital cüzdanı PeP, sanatseverlere desteğini sürdürüyor. PeP’in yeni kampanyası PeP Visa Kart kullanıcılarına tüm sanat etkinliklerinde 50 indirim kazandırıyor.

 

Türkiye’nin dijital cüzdanı PeP, yaşamın zorluklarından ve hengâmesinden uzaklaşarak bir ara vermek isteyen tüm kullanıcılarını sanat etkinliklerine davet ediyor. Yeni kampanyasıyla sanata ve sanatseverlere katkı sunmaya devam eden PeP, Türkiye’nin her yerinde gerçekleşen tüm sinema, tiyatro, konserlerin bilet ücretlerinin 50’sini kullanıcılarına iade edecek. 31 Temmuz 2022’ye kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak için PeP Visa kart sahibi olmak yeterli. 

 

Kampanya PeP Visa Fiziksel Kart ile yapılacak fiziki ve sanal POS alışverişleri kapsayacak ve bilet harcamalarından kazanılacak 50 tutar bir yıl içinde harcanabilecek. Kazanılan tutar PeP Visa Fiziksel, PeP Troy Fiziksel ve PeP Sanal Kart ile yapılacak alışverişlerde kullanılabilecek. Müşteri bazında olan kampanya, yiyecek, içecek harcamaları ile restoran ve gece kulübü kapsamında sayılan konser veya etkinlikleri kapsamıyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

PeP Visa Kart ile sinema, tiyatro ve konser biletleri 50 indirimli!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Teksüt, Yerli Market Haftası’nda 5’inci kez yerini alıyor- Güncel Haberler HENKEL Tüketici Markaları İş Birimini Hayata Geçiriyor- Güncel Haberler Uluslararası Karikatür Yarışmasından E-Gençlik’e ödül- Güncel Haberler Sanal dünyanın derinliklerine yolculuk- Güncel Haberler SunExpress 2021 yılını kârla kapattı- Güncel Haberler Sakıp Sabancı Müzesi’nden yeni sergi: “Tanzimat’tan Cumhuriyet’e Ressam Hocaların Ressam Öğrencileri”

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat