Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

realme, 150W ile 5 Dakikada 50 Şarj Teknolojisini Tanıttı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Teknoloji » realme, 150W ile 5 Dakikada 50 Şarj Teknolojisini Tanıttı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon markası realme, realme GT Neo 3'ün 5 dakikada 50 şarj ile seri üretime geçmiş, dünyanın en hızlı 150W şarjlı akıllı telefonu olacağını duyurdu. Ayrıca realme, hız, güvenlik ve pil ömrünü birleştirip, kapsamlı bir çözüm haline getirecek olan dünyanın ilk 100W – 200W akıllı cihaz şarj mimarisini – UltraDart Şarj Mimarisini de tanıttı.

 

Dünyanın Seri Üretime Geçen İlk 150W En Hızlı UltraDart Şarj Teknolojisi 

 

Akıllı telefonlarda hızlı şarj, son yılların en anlamlı yeniliklerinden biri oldu ve tüketicilerin telefonlarını şarj etme ve kullanma alışkanlıkları günden güne değişkenlik gösteriyor. Geçmiş ve mevcut realme akıllı telefonlar genellikle kullanıcılara 18W ile 65W arasında şarj gücü sağlayan dart şarjı veya süper dart şarj teknolojisi ile donatılmış durumdayken realme şarj teknolojisini bir sonraki adıma taşımak için yatırımlarını sürdürerek, kullanıcılarına 150W teknolojisini sunuyor. 

 

Dünyanın İlk Şarj Mimarisi

 

UDCA olarak da adlandırılan UltraDart Şarj Mimarisi, realme'nin en yeni teknolojik atılımıdır. Aynı zamanda dünyanın ilk şarj mimarisi olma özelliğini de taşıyor. UDCA sahip olduğu dikkat çekici hız, güvenlik ve pil ömrü dahil olmak üzere üç teknolojik gelişme ile 100W ile 200W arasındaki şarj güçlerini destekleyebilir. UDCA’nın Ultra Hızlı Şarjı, şarj akımını artırmak için Multi Boost Şarj Pompalarını kullanır ve akıllı telefonun daha hızlı şarj edilmesini sağlar. UDCA, akıllı telefon şarj olurken ideal ısıyı dengelemek için kullandığı Sıcaklık Yönetim Algoritması ile Ultra Isı Yönetimine sahiptir. Böylelikle hızla beraber üstün güvenlik ve pil ömrü performansına da sahiptir. Tüm bunlarla beraber realme, Ultra Pil Teknolojisi ile pil kapasitesinin 80’ini korumak için endüstri lideri lityum piller kullanır. Bu, pilin daha yüksek maksimum şarjla daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

 

MediaTek Dimensity 8100 İşlemcili İlk Akıllı Telefon

 

realme, realme GT Neo 3 ile MediaTek Dimensity 8100 İşlemci destekli bir akıllı telefonu piyasaya süren ilk üreticilerden biri olacağını duyurdu. realme Uluslararası İş Grubu Başkanı ve realme Başkan Yardımcısı Madhav, “Markamız kuruluşundan bu yana beklentilerin her zaman üzerine çıkmayı ve yapacağı her iş birliğinde çıtasını daha da yukarıya taşımayı hedefledi. Son yaptığımız MediaTek iş birliği ile yüksek kalite ve güçlü akıllı telefon anlayışımızı daha da pekiştirdiğimize inanıyoruz” dedi. 

 

TSMC'nin 5nm üretim sürecini temel alan MediaTek Dimensity 8100 İşlemci, 2,85 GHz hızında çalışan dört Cortex-A78 çekirdeği ve 2,0 GHz hızında çalışan dört Cortex-A55 çekirdeği ile birlikte gelir ve daha iyi CPU verimliliği sağlayabilir. ARM G610 MC 6 GPU ile güçlendirilen dimensity 8100, çok daha iyi enerji verimliliği ile amiral gemisi düzeyinde GPU performansı sağlayabilir. realme, dünya çapındaki genç kullanıcılara yeni ve güçlü bir performans deneyimi sunmak için MediaTek ile birlikte çalışacak!

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

realme, 150W ile 5 Dakikada 50 Şarj Teknolojisini Tanıttı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  GFN Perşembe Güncellemerinde Bu Hafta: RTX AÇIK Oynanabilen Escape From Naraka, Rebellion Games’ten 4 Yeni Oyun ve Daha Fazlası- Güncel Haberler Pandeminin yarattığı duygu patlamaları sanata dönüştü- Güncel Haberler Tüp Bebek Tedavisinde Beslenme Nasıl Olmalı? Tüp Bebek Tedavisinde Hangi Besinler Tüketilmez?- Güncel Haberler 6 Mart Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı? Kuzey Yıldızı mı? Kardeşlerim mi? Sen Çal Kapımı mı? Survivor mu? “Kadın Sanatçılar – Esmâlar ve Hilyeler” sergisi, 18 Haziran’a kadar Yıldız Holding Sergi Salonu’nda devam ediyor Uçak yolculukları sonrası  kulak rahatsızlıklarına dikkat – Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat