Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Reyting Arenasında Zirveye Doğru: 25 Ağustos Cuma Akşamının Unutulmaz Yarışı

Ana Sayfa » Cuma reyting sonuçları » Reyting Arenasında Zirveye Doğru: 25 Ağustos Cuma Akşamının Unutulmaz Yarışı
Google News Abone Ol

Reyting yarışının heyecanı dorukta! 25 Ağustos Cuma akşamı, AB ve toplam reyting sıralamalarında kıyasıya bir mücadele yaşandı.

25 ağustos cuma reyting

Dün akşamın reyting sonuçları, Hayatımın Neşesi, Gerzek Şaban, Kısmet (Final) ve MasterChef Türkiye All Star gibi programların izleyiciyle buluştuğu anları içeriyor. 25 Ağustos Cuma akşamının reyting sıralaması, hangi yapımların izleyiciler tarafından daha çok tercih edildiğini gözler önüne seriyor. Özellikle Hayatımın Neşesi, Gerzek Şaban, Kısmet (Final) ve MasterChef Türkiye All Star programları, birinci sıraya yerleşmek için büyük bir çaba gösterdi.

Tüm dikkatler, 25 Ağustos 2023 tarihli reyting sonuçlarına odaklandı. Total reyting sıralamasında MasterChef Türkiye All-Star programı birinci sıraya yerleşirken, Fox Ana Haber ikinci sırayı elde etti. Show TV’de yayınlanan Gerzek Şaban filmi ise üçüncü sırada yer aldı.

AB grubu reyting sonuçlarında ise birinci sırayı yine MasterChef Türkiye All-Star yeni bölümü kazandı. İkinci sıra ise MasterChef Türkiye All-Star’ın özet bölümünün oldu. Üçüncü ve dördüncü sıralar ise sırasıyla Show Ana Haber ve Show Ana Haber Önü programları arasında paylaşıldı.

Reyting yarışının getirdiği heyecanla, programların izleyiciler tarafından nasıl değerlendirildiği yakından takip edilmeye devam ediyor.

25 Ağustos Cuma Reyting sonuçları

25 ağustos cuma reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir.

Reyting Arenasında Zirveye Doğru: 25 Ağustos Cuma Akşamının Unutulmaz Yarışı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Kaspersky, son aylarda e-posta sahtekarlığı saldırılarının iki katına çıktığını tespit etti- Güncel Haberler Türkiye’de 3 Kişiden 1’i Obez- Güncel Haberler Gıda toptancılığı nedir? Büyükşehir’de hekim ve psikolog hizmeti- Güncel Haberler Hadise’li PUBG MOBILE orijinal şarkısı “Coş Dalgalan” klibi bu akşam geliyor!- Güncel Haberler Kovid-19 Denetimleri Hızlandı

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat