Şahsiyet Dizisi 2. Sezon Geliyor

12.01.2023

0 Yorum

Şahsiyet dizisi 2. Sezon geliyor. Sezonla ilgili detaylar yavaş yavaş belli olmaya başladı

Şahsiyet Dizisi 2. Sezon Geliyor

Emmy ödülüne layık görülen dünyaca ünlü usta Haluk Bilginer’in başrolde oynadığı Şahsiyet dizisi puhu tv’de yayınlanan ilk sezonuyla büyük bir ilgi görmüştü. Hayranlarının uzun süredir beklediği Şahsiyet dizisi 2. Sezon geliyor. Sezonla ilgili detaylar yavaş yavaş belli olmaya başladı

Bu yazıda neler var?

. Puhu Tv ile birlikte Ay Yapım’ında dahil olduğu proje, yine PuhuTv’de yayına girecek.

Şahsiyet Dizisi Oyuncuları

İlk sezonda dizi açısından önemli bir şahsiyet olan Agah bey, ikinci sezonda da kadroda yer almaya devam edecek. Haluk Bilginer’e eşlik eden isimlerin bazıları ilk sezonla aynı olacak. Buna göre Ahmet Mümtaz Taylan, İlker Aksum, Recep usta ve Nergis Öztürk aynı rolleriyle Şahsiyet dizisi oyuncuları arasında yer almaya devam edecekler.

Ayrıca Cansu Dere’nin de final bölümünde bile olsa ekipte yer alacağı bilgisi alındı. Bununla birlikte Agah beyin kızını canlandıracak olan Şebnem Bozoklu da Şahsiyet dizisi 2. Sezon oyuncuları arasında kendine yer buldu.

İlk sezonu 2018’de yayınlanan dizinin ikinci sezonu büyük merakla bekleniyordu. Yayın tarihi henüz belli olmasa da, oyuncuların belirlenmesi ve çekimlerin başlamasıyla birlikte izleyici heyecanlanmaya başladı bile.

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ