Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Şahsiyet Dizisi 2. Sezon Geliyor

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Şahsiyet Dizisi 2. Sezon Geliyor
Google News Abone Ol
Şahsiyet Dizisi 2. Sezon Geliyor

Emmy ödülüne layık görülen dünyaca ünlü usta Haluk Bilginer’in başrolde oynadığı Şahsiyet dizisi puhu tv’de yayınlanan ilk sezonuyla büyük bir ilgi görmüştü. Hayranlarının uzun süredir beklediği Şahsiyet dizisi 2. Sezon geliyor. Sezonla ilgili detaylar yavaş yavaş belli olmaya başladı[ez-toc]. Puhu Tv ile birlikte Ay Yapım’ında dahil olduğu proje, yine PuhuTv’de yayına girecek.

Şahsiyet Dizisi Oyuncuları

İlk sezonda dizi açısından önemli bir şahsiyet olan Agah bey, ikinci sezonda da kadroda yer almaya devam edecek. Haluk Bilginer’e eşlik eden isimlerin bazıları ilk sezonla aynı olacak. Buna göre Ahmet Mümtaz Taylan, İlker Aksum, Recep usta ve Nergis Öztürk aynı rolleriyle Şahsiyet dizisi oyuncuları arasında yer almaya devam edecekler.

Ayrıca Cansu Dere’nin de final bölümünde bile olsa ekipte yer alacağı bilgisi alındı. Bununla birlikte Agah beyin kızını canlandıracak olan Şebnem Bozoklu da Şahsiyet dizisi 2. Sezon oyuncuları arasında kendine yer buldu.

İlk sezonu 2018’de yayınlanan dizinin ikinci sezonu büyük merakla bekleniyordu. Yayın tarihi henüz belli olmasa da, oyuncuların belirlenmesi ve çekimlerin başlamasıyla birlikte izleyici heyecanlanmaya başladı bile.

Ekleyen :Muhammet YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Şahsiyet Dizisi 2. Sezon Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Alanya Üzümlü yolu genişletiliyor- Güncel Haberler Ercan Kesal ve Şükrü Erbaş 11 Aralık Cumartesi Nevşehir Belediyesi Kitap Fuarı’nda- Güncel Haberler NVIDIA Studio 3D, SIGGRAPH’ta NVIDIA Omniverse Güncellemesini, Yeni NVIDIA RTX A2000 Masaüstü GPU’sunu ve Ağustos Studio Sürücüsü’nü Sergiliyor- Güncel Haberler FilmBox Arthouse Haziran Ekranlarında Roberto Rossellini ile İtalyan Rüzgarı Minibüsçülerin seçimi örnek olacak- Güncel Haberler Linet Yine Mest Etti- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat