Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Salt Perşembe Sineması’nda Son Hafta: “Berlin Rebel High School”- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Salt Perşembe Sineması’nda Son Hafta: “Berlin Rebel High School”- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Perşembe Sineması’nda Son Hafta: “Berlin Rebel High School” [Berlin Başkaldıranlar Okulu] 7 Temmuz Perşembe saat 19.00’da Salt Beyoğlu’ndaki Açık Sinema’da!

 

Garanti BBVA tarafında kurulan Salt’ın Perşembe Sineması’nın, pandemi sonrası dünyada normallik kavramını irdeleyen Normal dediğin nedir ki? programı kapsamındaki son gösterim, 7 Temmuz Perşembe günü saat 19.00’da Salt Beyoğlu’ndaki Açık Sinema’da gerçekleştiriliyor. Berlin Rebel High School [Berlin Başkaldıranlar Okulu] (2016), herkesin katılımına açık ve ücretsiz gösterimin ardından 8 Temmuz Cuma’dan 10 Temmuz Pazar gece yarısına kadar saltonline üzerinden de izlenebilecek. 

 

Alexander Kleider imzalı film, Almanya’nın en sıra dışı okulunu konu alıyor. Berlin’in gizli bir köşesinde yer alan bu iddialı lise, okul müdürü veya herhangi bir otorite bulunmaksızın tamamen öğrencileri tarafından yönetilmektedir. Ülkenin farklı bölgelerindeki devlet okullarından gelen bir grup öğrencinin ortak noktası, mevcut eğitim sisteminin ölçütlerine göre başarısızlığa uğramış olmalarıdır. Yenilikçi öğrenme yöntemleriyle tanışan öğrenciler, bir yandan Almanya hükümeti tarafından düzenlenen sınava hazırlanırken, bir yandan da ilgi alanlarını keşfederek birbirlerini harekete geçirmeye çalışır. 2016’da Austin Film Festivali’nde İzleyici Ödülü'ne layık görülen Berlin Rebel High School [Berlin Başkaldıranlar Okulu]; öğrenmenin gerçek anlamına dair, merak, yaşama sevinci ve değişime övgü niteliğinde bir belgesel. Normal dediğin nedir ki? programı kapsamında Türkiye’den erişime açık olacak film, orijinal dilinde Türkçe altyazılı olarak gösterilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Salt Perşembe Sineması’nda Son Hafta: “Berlin Rebel High School”- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

7. Âlemlere Rahmet Uluslararası Kısa Film Festivali’nin son taslak bölümüne başvurular devam ediyor- Güncel Haberler Edremit Belediyesi, Sabahattin Ali’yi Anlattı- Güncel Haberler Kraliyet kürkçüsüne uluslararası ödül- Güncel Haberler Tamer Levent Uluslararası Bilkent Sanat Festivali’nde- Güncel Haberler Dünyanın İlk Dijital Mitingini Ali Babacan Yapıyor- Güncel Haberler İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ‘Deneyim Paylaşım Günleri’ İle BİLSEM Müdürlerini Ağırladı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat