Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Sanofi Türkiye Özellikli Tedaviler İş Birimi’nde üst düzey atamalar gerçekleşti- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » Sanofi Türkiye Özellikli Tedaviler İş Birimi’nde üst düzey atamalar gerçekleşti- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Sanofi Türkiye Özellikli Tedaviler İş Birimi’nde üst düzey atamalar gerçekleşti- Güncel Haberler

Sanofi Türkiye’de, nadir hastalıklar, MS, immünoloji, hematoloji ve onkoloji gibi özel terapötik alanlara odaklanan Özellikli Tedaviler İş Birimi’nde, üst düzey görev değişiklikleri açıklandı.

 

Derya Adilce, Sanofi Türkiye, İran Levant Nadir Hastalıklar İş Birimi Direktörü olarak atandı

2018 yılından bu yana Sanofi'de Yeni Lansmanlar Müdürü, İnovasyon ve Yeni Lansmanlar Pazarlama Müdürü ve Nadir Kan Hastalıkları İş Birimi Müdürü olarak görev alan Derya Adilce, Sanofi'den önceki kariyerinde Johnson & Johnson, Novartis ve Novo Nordisk gibi şirketlerde satış, pazara erişim, pazarlama ve ürün yönetimi alanlarında görev yaptı.

 

Adilce, Pertevniyal Lisesi'nin ardından Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü’nden mezun oldu ve aynı üniversitede İşletme yüksek lisansını tamamladı.

 

Farklı firma ve terapötik alanlardaki ulusal ve uluslararası satış pazarlama deneyimi ile Derya Adilce, Nisan 2021 itibariyle Sanofi Özellikli Tedaviler İş Birimi’nde Türkiye, İran ve Levant bölgesinin Nadir Hastalıklar İş Birimi Direktörü olarak görev yapmaktadır.

 

Derya Pak, Sanofi Türkiye, İran ve Levant Onkoloji İş Birimi Müdürü görevine getirildi

2012 yılından bu yana Sanofi'de pazarlama alanında görev alan Derya Pak, Sanofi'den önceki kariyerinde GRI, Novartis, Sanovel ve TEVA gibi şirketlerde satış ve ürün yönetimi alanında çalışmıştır.

 

2003 yılında Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümünden mezun olan Derya Pak, 2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme lisans programını da tamamlamıştır.

 

10 yıllık Sanofi kariyerinde Onkoloji alanında Marka Müdürlüğü deneyiminin ardından yeni görevinde Derya Pak, Sanofi'nin Özellikli Tedaviler iş biriminde Türkiye, İran ve Levant bölgesinin Onkoloji yönetiminden sorumlu çalışmaktadır.

 

 

Mine Sayıt, Sanofi Türkiye, İran ve Levant MS ve Nadir Kan Hastalıkları İş Birimi Müdürü oldu 

2006 yılından bu yana Sanofi'de satış, pazarlama ve marka yönetimi alanında önemli görevler üstlenen Mine Sayıt, 16 yıl süren Sanofi kariyerine Türkiye, İran ve Levant bölgesi MS ve Nadir Kan Hastalıkları İş Birimi Direktörü olarak devam ediyor.

 

İstanbul Notre Dame de Sion Fransız Lisesi'nden mezun olduktan sonra 2004 yılında Galatasaray Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olan Mine Sayıt, mezuniyetinin hemen ardından Fransa'da Pazarlama Stratejisi yüksek lisansını tamamladı.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Sanofi Türkiye Özellikli Tedaviler İş Birimi’nde üst düzey atamalar gerçekleşti- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ateş Kuşları Ali Kimdir? Ateş Kuşları Ali Nereli? Ateş Kuşları Ali Oynadığı Diziler 11 Ağustos Perşembe Reyting sonuçları: Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi Total’de Lider Nevşehir’de Şehir İçi Ulaşımda Nevkart Dönemi Başlıyor- Güncel Haberler HPV Aşısı Kadınları Rahim Ağzı Kanserinden Koruyor!- Güncel Haberler Kandıra’da 62 KM Altyapı ve 40,6 Milyon Lira Harcama Yapıldı- Güncel Haberler “Ahududu” tiyatro oyunu 19 Şubat tarihine ertelendi- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat