Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

‘’Şehirde Kimse Yokken’’ Yeni Sezona Kapalı Gişe Başladı!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » ‘’Şehirde Kimse Yokken’’ Yeni Sezona Kapalı Gişe Başladı!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

 Kadınlık ve erkeklik üzerine pek çok tartışmayı masaya yatıran,‘’Hayat bir masal mıdır? Masalsa bir sonu var mıdır? Mutlu son yoksa bu hayatta o zaman hayat dediğimiz şey masal mı, acı gerçeğin ta kendisi mi?’’ sorularına cevap arayan Zorlu PSM prodüksiyonu olan Şehirde Kimse Yokken’in oyuncu kadrosunda Elçin Sangu, Kerem Arslanoğlu, Ersin Arıcı, Elif Ürse ve Ali Seçkiner Alıcı yer alıyor. Tiyatroseverler tarafından ilgiyle takip edilen oyun, sezon boyunca Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. 

 

Zorlu PSM’nin yerli yazarlı ilk prodüksiyonu olma unvanını taşıyan, sahnelendiği ilk yıl Deniz Seviyesi Tiyatro Festivali’nin açılış oyunu olarak da tiyatroseverlerle buluşan tiyatro oyunu Şehirde Kimse Yokken, çağdaş yazarlardan Ahmet Sami Özbudak’ın birbiri ile paralel iki öyküyü kaleme aldığı ve simgesel anlatılarla hikayesini zenginleştirdiği, ödüllü oyunların yönetmeni Lerzan Pamir’in rejisiyle ve oyuncu kadrosunda Elçin Sangu, Ali Seçkiner Alıcı, Elif Ürse, Kerem Arslanoğlu ile Ersin Arıcı’nın yer aldığı Şehirde Kimse Yokken oyunu, gerilim ve yer yer mizah ögeleriyle bezeli mistik anlatısıyla sezon boyunca Zorlu PSM’de sahnelenecek.

 

Elçin Sangu, Kerem Arslanoğlu, Ersin Arıcı, Elif Ürse ve Ali Seçkiner’in başrolünde olduğu Şehirde Kimse Yokken’in 4 Kasım biletleri passo’de satışta

 

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – Avantajlı Dönem Fiyat: ₺165,00

2. Kategori – Avantajlı Dönem Fiyat: ₺132,00

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

‘’Şehirde Kimse Yokken’’ Yeni Sezona Kapalı Gişe Başladı!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Kemik erimesine karşı özel egzersiz önemli- Güncel Haberler Arena of Valor’a yeni kahraman, harita ve savaş modu eklendi- Güncel Haberler Vodafone Türkiye CEO’su Engin Aksoy “2022 Türkiye SKA Öncüsü” seçildi- Güncel Haberler İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ‘Deneyim Paylaşım Günleri’ İle BİLSEM Müdürlerini Ağırladı- Güncel Haberler Malkara Belediyesi Zabıta Ekiplerinden Etiket Denetimi- Güncel Haberler Sabancı Vakfı’nın 14 yıldır desteklediği Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası, Ayvalık konseriyle turnesini tamamladı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat