Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Selen Deniz 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Selen Deniz 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Kadın hakları hareketinin odak noktası olan Dünya Kadınlar Günü, tarihten bugüne hakları verilmeyen, fiziki, maddi ve manevi şiddete maruz kalan kadınlara dikkat çekilen en önemli gün.

 

Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu'nun verilerine göre, Türkiye'de 2021 yılında 280 kadın öldürüldü, 217 kadın ise şüpheli şekilde ölü bulundu. Bu tablo karşısında kalbim ne kadar kırılıyorsa, o kadar da güçlü atıyor.

 

Çünkü sesini kitlelere duyurma gücüne sahip bir kadın olarak yapılacak çok işin, destek olunacak çok projenin olduğunu/olması gerektiğini fark ettim… Umarım gelecek yıl çok daha mutlu, çok daha umutlu bir 8 Mart geçiririz. Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun!

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Selen Deniz 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Yorgun Hissediyorsanız Nedeni Demir Eksikliği Olabilir- Güncel Haberler Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği’nin (TKYD) Üye Sayısı 85’e Yükseldi- Güncel Haberler Büyükşehir binalarının elektriği yenilenebilir enerjiden sağlanıyor- Güncel Haberler İnandırıcılığı ve samimiyetiyle izleyiciyi sarsan, bu yılın en çok konuşulan yerli dizisi Kulüp devam bölümleriyle 6 Ocak’ta Netflix’te- Güncel Haberler Kültür Akademisi’nde ‘ikinci bahar’- Güncel Haberler Engin Altan Düzyatan’ın Eminevim ile ikinci reklam filmi yayınlandı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat