Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Selin Şekerci: “Her sene ısrarla konservatuvar sınavlarına giriyordum.”

Ana Sayfa » Magazin Haberleri » Selin Şekerci: “Her sene ısrarla konservatuvar sınavlarına giriyordum.”
Google News Abone Ol

Hem PSM Online’dan hem de Zorlu PSM YouTube kanalından seyircilerle buluşan “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu, güzel ve başarılı oyuncu Selin Şekerci oldu.

Müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara; kültürün her alanına dokunan ve her anı eğlence dolu dakikalara sahne olan Zorlu PSM YouTube kanalında yayınlanan “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin yeni bölümünde sevilen oyuncu Selin Şekerci, hem samimi itirafları hem de neşeli tavrıyla geceye damgasını vurdu.

Sektöre çok erken yaşta girdiğini de anlatan güzel oyuncu, oyunculuk yaparken bir yandan da konservatuvar sınavlarına hazırlandığını ve her sene 9 Eylül Üniversitesinin sınavlarına girdiğini anlattı. Yetenek sınavının jüri üyelerinin kendisine “Yine mi sen geldin?” dediklerini de anlatan güzel oyuncu; “Her sene ısrarla giriyordum sınavlara, hatta hiç unutmam bir jüri üyesi “O zaten dizilerde oynuyor, gitsin televizyona iş yapsın onda tiyatro enerjisi yok.” dediğini duymuştum. Sonra o jüri üyesi benim oynadığım bir dizi için seçmelere girdi. Başka bir şey söylememe gerek yok bence.” sözleriyle anlattığı eğlenceli anısıyla herkesi kahkahalara boğdu.

Yakın zamanda dijital bir platformda yayınlanmaya başlayan dizisiyle ekranlara dönen Şekerci, ilk defa dijital bir platforma iş yapmış olmanın deneyimini ise; “Ana akıma iş yapmaktan çok daha keyifliydi kesinlikle. Hani sabah olsa da sete gitsem diye düşündürtüyordu ve sete gitmeyi özletiyordu bana. Ana akımda buna fırsatımızın bile olmadığı bir tempo oluyor ne yazık ki. Set gecenin üçünde bitiyor sabahın yedisinde yeniden set oluyordu ana akıma yaptığımız işlerde. Bunun yanında insanlardan aldığımız geri dönüşler de çok güzel oldu. “Böyle bir şey izlemeye ihtiyacımız vardı.” diyorlar mesela. En kıymetli yorum da bu oluyor. Sonuçta bizim işimiz insan hikayesi her şeyiyle. Hem günahıyla hem sevabıyla. İnsanlar da bunu özlemiş, onu görüyorum gelen geri dönüşlerden.” ifadeleriyle anlattı. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Selin Şekerci: “Her sene ısrarla konservatuvar sınavlarına giriyordum.” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Bahar Toprak;

Bahar Toprak; 30 Mayıs 2023

RASTGELE İÇERİKLER

Nisan Ayında FilmBox+’ta, Bahar Tadında Filmlerle Kendinizi İyi Hissetme Zamanı!- Güncel Haberler Koda Sezona Merhaba Dedi- Güncel Haberler Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (EĞİTİM-İŞ) Malkara İlçe Temsilciliği Şubesinin Açılışını Gerçekleştirdi- Güncel Haberler Pandemi ve Göç Kartepe Zirvesinde- Güncel Haberler Sabırla Örülen Tellerden Şaheserler Çıktı- Güncel Haberler Dünyayı Değiştiren Ayten Dizisi Konusu

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat