Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Şevval Sam Kanyon’da görüntülendi- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Magazin Haberleri » Şevval Sam Kanyon’da görüntülendi- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Ünlü sanatçı Şevval Sam geçtiğimiz gün alışveriş için geldiği Kanyon'da objektiflerimize takılan tanıdık simalar arasındaydı. Aynı zamanda oyunculukta yapan Şevval Sam çekimlerden bulduğu boşlukları alışveriş yaparak değerlendiriyor. Duru güzelliği ve giyim tarzı ile dikkat çeken Şevval Hanım kısa bir alışverişin ardından aracına gitmeden önce kahvesini de alarak Kanyon'dan ayrıldı.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Şevval Sam Kanyon’da görüntülendi- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Bahar Toprak;

Bahar Toprak; 30 Mayıs 2023

RASTGELE İÇERİKLER

Okan Boyar programında bu hafta Çağla Akalın’ı ağırladı- Güncel Haberler 17 Ağustos Salı Reyting Sonuçları! Baht Oyunu mu? Ada Masalı mı? Türkiye İMSAD Başkanı Tayfun Küçükoğlu:  “Güçlü bir toplum için kadınlarımızı güçlendirmeliyiz”- Güncel Haberler Adana Lezzet Festivali coşkusu devam ediyor- Güncel Haberler 31 Ocak Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi dizi lider? Kartepe Belediyesi Mayıs Ayı 2.Birleşimi- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat