Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

‘Splitting Adam’ Filmi Nickelodeon’da- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » ‘Splitting Adam’ Filmi Nickelodeon’da- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Dünyanın en çok izlenen çocuk eğlence kanalı Nickelodeon, klonlama makinesini bulan Adam Baker’ın hikayesine dayanan macera ve aksiyon dolu ‘Splitting Adam’ filmini ekranlara taşıyor!  

 

 

 

Aynı anda birden fazla yerde olmak mı? Bunu kim istemez ki! Amcasının gizemli ‘’bronzlaşma makinesini’’ kullanan Adam Baker tüm sorumluluklarını artık nasıl yerine getireceğini biliyordur- birden fazla Adam’la. Yanlışlıkla bir klon makinesini bulan Adam, kendisinin birden fazla versiyonunu yaratır. Artık Adam ve klonlarını, birçok görevin üstesinden gelecekleri macera dolu çılgın bir yaz bekliyordur. Adam ve klonlarının bu eğlenceli hikayesi 31 Temmuz Pazar ve tekrar bölümüyle 6 Ağustos Cumartesi günü Nickelodeon’da!

 

 

Yayın Günü:

Pazar / Cumartesi

 

Yayın Tarihi: 

31/07/2022

06/08/2022

 

Yayın Saati: 

14:15

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

‘Splitting Adam’ Filmi Nickelodeon’da- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Bipolar Duygudurum Bozukluğu Nedir? Kimlerde Görülür? Tedavisi Nelerdir?- Güncel Haberler Yaz akşamları Kocaeli Büyükşehir’le bir başka güzel- Güncel Haberler Bayraklı’da ibadethaneler Ramazana hazır- Güncel Haberler Ben-Sen-Onlar: Sanatçı Kadınların Yüzyılı Sergisi Kapsamında Meşher X MUBI İşbirliği- Güncel Haberler Başkan Keleş’ten Tıp Bayramı Mesajı- Güncel Haberler Kazandıran Alışveriş Bilkent Center’da Yapılır- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat