Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Şubat Ayı Meclisinin İkinci Birleşimi Yapıldı

Ana Sayfa » Gündem » Şubat Ayı Meclisinin İkinci Birleşimi Yapıldı
Google News Abone Ol

Aliağa Belediyesi Şubat Ayı Olağan Meclisi İkinci Birleşimi, Belediye Lideri Serkan Acar idaresinde gerçekleştirildi.

Belediye Meclis Salonu’ndaki toplantıda birinci birleşimde İmar ve Plan Bütçe Komitelerine gönderilen unsurlar meclis üyelerinin görüşüne sunuldu. 1.Maddede yer alan Üst Şakran tapulama alanında bulunan taşınmazın Belediyeye taşınmazlarından uygun olanı ile trampa edilmesi talebinin kuruldan geldiği biçimiyle kabulüne oy birliği ile karar verildi.

İkinci unsurda yer alan; tam vakitli hizmet mukavelesiyle çalıştırılacak işçi unvanları için belirlenen aylık net fiyatlarının kabul edildiğine ait Plan ve Bütçe Komitesi raporunun kuruldan geldiği biçimiyle kabulüne oy birliği ile karar verildi.

Üçüncü hususta yer alan; Aliağa Belediyesi Jeotermal A.Ş’nin yatırım süreçlerini gerçekleştirmek üzere 5 yıl vade ile gereksinim duyulan teminat mektubunun yasal şartlar çerçevesinde kullanılması, iş ve süreçleri yapmaya yetkili kılmak üzere Belediye Liderine yetki verilmesi konusunun oy çokluğu ile kabul edildiğine ait Plan ve Bütçe Kurulu raporunun kuruldan geldiği biçimiyle kabulüne oy çokluğu ile karar verildi.

Dördüncü unsurda yer alan; Aliağa Belediyesi Petrol A.Ş’nin yatırım süreçlerini gerçekleştirmek üzere 5 yıl vade ile muhtaçlık duyulan teminat mektubunun yasal şartlar çerçevesinde kullanılması, iş ve süreçleri yapmaya yetkili kılmak üzere Belediye Liderine yetki verilmesi konusunun oy çokluğu ile kabul edildiğine ait Plan ve Bütçe Kurulu raporunun komiteden geldiği biçimiyle kabulüne oy çokluğu ile karar verildi.

Beşinci hususta yer alan; 2022 yılı bütçesinde ödeneği yetersiz gelen Belediye müdürlüklerine ek bütçe yapılması konusunun oy çokluğu ile kabul edildiğine ait Plan ve Bütçe Komitesi raporunun komiteden geldiği biçimiyle kabulüne oy çokluğu ile karar verildi.

Şubat ayı meclisi ikinci birleşimi, Aliağa Belediyesi kurumsal internet sitesi www.aliaga.bel.tr ’den ve Aliağa Belediyesi webtv’nin www.youtube.com/aliagatv adresinden canlı olarak yayınlandı.

Şubat Ayı Olağan Meclisi İkinci Birleşimi, dilek ve temennilerin akabinde bir sonraki meclis toplantısının 8 Mart 2022 Salı günü saat 18.00’de yapılmasına karar verilmesiyle son buldu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Şubat Ayı Meclisinin İkinci Birleşimi Yapıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Ahmet Şerif İzgören’e Memleketinde Büyük İlgi- Güncel Haberler Müze Gazhane “Geleceğin Renkleri” Sergisine Ev Sahipliği Yapıyor- Güncel Haberler İstanbul Mobil Oyun Etkinliği’ne geri sayım- Güncel Haberler Türk Telekom’dan   23 Nisan dijital şenliği 21 Eylül Reyting sonuçları çıktı! Dünkü reyting sonuçları Garanti BBVA Konserleri Kid Francescoli ile devam ediyor- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat