Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Sultan Bozkurt’un Klasik Araç Koleksiyonu açıklaması şaşırttı!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Magazin Haberleri » Sultan Bozkurt’un Klasik Araç Koleksiyonu açıklaması şaşırttı!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

İzmir’de yaşamını sürdüren ve alışveriş yapma amacıyla bir günlüğüne İstanbul’a gelen Sultan Bozkurt, karşılaşmış olduğu gazetecilere gelir gelmez hızlı bir şekilde single ve klip anlaşması yaptığını ifade etti.

 

Şoförünü beklediği esnada üzerine takmış olduğu altın takılarıyla dikkatleri çeken Sultan Bozkurt’un elinde yer alan 4 adet telefon ise dikkatlerden kaçmadı. ‘Üstümde yer alan takılar gerçek, hepsi altın, bir de telefonlarımı değiştirsem de kullanmaya devam ediyorum, hiç bir telefonumu rafa kaldırmıyorum, sürekli şarjım bitiyor o yüzden diğer telefonumu da kullanabiliyorum’ ifadelerine yer veren Sultan Bozkurt ayrıca İzmir’de de 11 adet klasik araç koleksiyonunun olduğunu belirtti. Yeni şarkılarla izleyici karşısına çıkmayı sürdüreceğini söyleyen Sultan Bozkurt ‘Bir gün de olsa İstanbul’a gelmek güzel oldu’ ifadelerine yer verdi..

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Sultan Bozkurt’un Klasik Araç Koleksiyonu açıklaması şaşırttı!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Bahar Toprak;

Bahar Toprak; 30 Mayıs 2023

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Kuveyt Türk’ün geleneksel duvar takvimi artık dijitalde Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü Kamp Ateşini Yakıyor- Güncel Haberler 16 Ekim 2022 Dünya Gıda Günü Teması: Kimseyi Arkada Bırakma 800 Milyondan Fazla İnsanın Hayati Sorunu: Açlık- Güncel Haberler Sakarya Meydan Muharebesi Haymana Etkinlikleri- Güncel Haberler Sıcak havalarda kızartma yemekleri bir kenara bırakın- Güncel Haberler Senin Konforun Benim Hakkımdan Üstün Değil

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat