Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Tekfen Vakfı Müzik Bursu için başvurular başladı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Tekfen Vakfı Müzik Bursu için başvurular başladı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Türkiye’nin önemli özel sanat kurumları arasında yer alan Tekfen Vakfı, klasik müziğe olan desteğini, 2019 yılında başlattığı Müzik Bursu programı ile bu yıl da sürdürüyor. Başta Tekfen Filarmoni olmak üzere, Türkiye'deki orkestralar için yetkin müzisyenler yetiştirmek amacıyla sağlanacak olan burs, lisans düzeyindeki yurt dışı eğitim kurumlarında geçerli olacak. Burs, kendine kariyer hedefi olarak orkestra müzisyenliğini seçen tüm lisans öğrencilerini kapsıyor. 

Kazanan bursiyer, Eylül 2021-Haziran 2022 tarihleri arasında, aylık 750 Avro, 10 ay toplam 7.500 Avro tutarında burstan faydalanabilecektir. 

Başvurular tekfen.com.tr adresi üzerinden 25 Temmuz 2021 tarihine kadar devam edecek. 

 

Mülakatlar çevrimiçi gerçekleştirilecek

Özgeçmiş ve bir audio/video kaydı ile online olarak yapılacak ilk başvurunun ardından, 2’nci aşamaya geçmeye hak kazanan adaylardan, zorunlu eser listesinden seçecekleri bir eser ile kendi tercih ettikleri bir eseri gelişen pandemi koşullarına bağlı olarak, jüri önünde yüz yüze ya da çevrimiçi olarak icra etmeleri talep edilecektir. Jüri, Tekfen Filarmoni daimi şefi Aziz Shokhakimov ve orkestranın grup şefleri, öğretim üyelerinden teşkil edilmektedir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Tekfen Vakfı Müzik Bursu için başvurular başladı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Büyük Önder Atatürk sevdiği şarkılarla anılacak- Güncel Haberler Masumlar Apartmanı Reytingleri Nasıl? 6 Nisan 2021 Salı Reyting sonuçları Maymun Çiçeği virüsü küçük çocukları daha fazla etkiliyor- Güncel Haberler Koçtaş’tan Minik Dostlarımız İçin Pratik ve Dayanıklı Kulübe Yapımı Önerileri- Güncel Haberler İhracatçılar sağlıklarını Türk hekimlerine emanet etti İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi 25. yılına etkinliklerle adım attı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat