Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

TKP Ankara İl Başkanı’na “milli mutabakata güç verme” teklifi- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » TKP Ankara İl Başkanı’na “milli mutabakata güç verme” teklifi- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Bugüne kadar çok sayıda kişinin kendisinden habersiz AKP'ye üye yapıldığı, işe kabullerde partiye üye olma şartının arandığı gibi olaylar gündeme gelmişti.

 

Bugün Türkiye Komünist Partisi Ankara İl Başkanı Ozan Yılmaz'ın soL Haber Portalı'na yaptığı açıklama bu iddia destekler nitelikte. Öğle saatlerinde AKP Ankara İl Başkanlığı'ndan arandığını soL'a açıklayan Yılmaz, "Milli mutabakata güç vermek için" denilerek AKP'ye üye olmaya davet edildiğini söyledi. Yılmaz ilginç görüşmeyi soL'a şöyle anlattı:

 

"Arayan kişi, 'Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla oluşturulan milli mutabakata güç vermek için Ak Parti'ye üye olur musunuz?' diye sordu. 'Sanırım aradığınız kişiler hakkında bir bilgi eksikliğiniz var' diyerek Türkiye Komünist Partisi Ankara İl Başkanı olduğumu söyledim. AKP Ankara İl Başkanlığı, edindikleri tüm telefonları sırayla arayarak üye kaydı yapmaya çalışıyor anlaşılan. AKP'nin üye sayısını arttırmak için çeşitli yolları denediğini görmüştük fakat bir başka partinin yöneticisine üyelik teklifi ilettiklerine ilk defa şahit oluyoruz.

 

Şaka bir yana halkımızın bu telefon aramalarına karşılık verdiğini sanmıyorum. Ülke koşulları emekçiler için iyice katlanılmaz hale gelmişken, "milli mutabakat" falan denilerek hamasetle üye kaydı çabasını, uzun süredir kan kaybeden iktidar partisinin çaresizliğine yoruyorum. TKP var gücüyle Ankara'da emekçilere ulaşmak için çalışıyor. Bu vesileyle, Ankaralıları mahallelerde semt evlerine, TKP binalarına, iletişim numaraları ve sosyal medya aracılığı ile bize ulaşmaya ve TKP gönüllüsü olmaya çağırıyoruz."

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

TKP Ankara İl Başkanı’na “milli mutabakata güç verme” teklifi- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Akciğer Kanseri Tedavisinde Konforlu Yöntem: VATS- Güncel Haberler FEV Türkiye ve TRAGGER arasında yapılan işbirliği ile, FEV Türkiye mühendisleri 100 Elektrikli TRAGGER’i otonomlaştırıyor- Güncel Haberler Kartepe’de Enerji Birimi Kuruldu- Güncel Haberler ‘Pinokyo’ 1 Ocak Cumartesi Trump Sahne’de çocuklarla buluşuyor- Güncel Haberler Başkan Soyer 1. Mezopotamya Turizm ve Gastronomi Fuarı’na katıldı- Güncel Haberler Teknolojinin başarılı kadınları hikayelerini anlatıyor

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat