Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

TKP İncirlik üssünün kapatılması için imza kampanyası başlattı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » TKP İncirlik üssünün kapatılması için imza kampanyası başlattı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Türkiye Komünist Partisi dün gerçekleşen NATO Liderler Zirvesi'nin ardından "NATO'ya Hayır" başlıklı bir açıklama yayımlamış, o açıklamada İncirlik üssünün kapatılması çağrısı yapmıştı.

 

Açıklamada aynı zamanda Parti'nin Çukurova örgütlerinin İncirlik üssünün kapatılması için çalışma başlatacağı da yer alıyordu. Bugün TKP Çukurova örgütleri bu amaçla bir imza kampanyası başlattığını duyurdu.

 

"İncirlik üssü kapatılsın!" başlığını taşıyan imza metni şöyle:

 

"ABD emperyalizminin bölge ülkelerine saldırılarında kullandığı İncirlik Üssü'nde nükleer silahlar da bulundurulmaktadır.

 

NATO saldırganlığının yoğunlaştığı, Rusya'nın ise Ukrayna'ya askeri müdahalede bulunduğu bir dönemde İncirlik üssü Çukurovalılar ve bütün Türkiye için büyük bir tehdit oluşturmaktadır.

 

Yanı başımızda ne nükleer silah ne ABD üssü istiyoruz. İncirlik üssü derhal kapatılmalıdır." 

 

TKP Çukurova örgütleri başta Çukurova halkı olmak üzere, tüm ülkeyi İncirlik üssünün kapatılması için destek vermeye çağırıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

TKP İncirlik üssünün kapatılması için imza kampanyası başlattı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Homegrown” 27 Ağustos’ta Parkorman’da!- Güncel Haberler Belirli düzeyde kaygı sizi korkutmasın, başarının anahtarı kaygınızı kontrol etmekte- Güncel Haberler Eski okul binası çok amaçlı tesise dönüşüyor- Güncel Haberler Hotmail Giriş İçin Yeni Adres Kadınlar donma olaylarına karşı ilk yardım eğitimi- Güncel Haberler İBB Şehir Tiyatroları “Yaftalı Tabut” ve “Kutlama” Oyunlarıyla Kıbrıs’ta- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı? 3 Aralık 2023 Pazar Günü Reyting Sonuçları Açıklandı! Pazar Gecesi Ekranların Zirvesinde Hangi Programlar Var?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat