Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Üç Kız Kardeş’in 47. Bölümü İzleyicileri Şoke Etti! İşte Detaylar…

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Üç Kız Kardeş’in 47. Bölümü İzleyicileri Şoke Etti! İşte Detaylar…
Google News Abone Ol

Kanal D’nin popüler dizisi Üç Kız Kardeş, İclal Aydın’ın aynı isimli romanından uyarlanmış ve Süreç Film tarafından yapılmıştır. Yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği dizi, yeni bölümüyle ekrana geliyor. Bu haftanın özetinde, Somer’in Mine’yi ziyaretiyle birlikte Mine, yeniden umut dolu hissetmeye başlar ve Somer’i kaybetmemek için her şeyi yapmaya kararlıdır. Rüçhan, Türkan’ı kanatları altına alırken, Dönüş de kendi geçmişinin peşine düşer ve sorularının cevaplarını bulmaya karar verir.

Türkan ve Somer arasındaki yanlış anlaşılmalar, Derya ve Mustafa arasındaki durum nedeniyle tekrar bir araya gelmek zorunda kalmalarına sebep olur. Ancak aralarındaki hesaplaşmalar, sert yüzleşmelerle sonuçlanır. Sevilay’ın hastalığı hakkında söylediği yalan, beklenmedik bir şekilde ortaya çıkar ve herkesi şoke eder. Derya’nın gizli nikahı, üç kız kardeşi karşı karşıya getirir ve aralarındaki bağları sınar.

Üç Kız Kardeş, her Salı Kanal D’de yayınlanmaktadır ve izleyicileri heyecan dolu anlarla buluşturmaya devam etmektedir.

Üç Kız Kardeş’in 47. Bölümü İzleyicileri Şoke Etti! İşte Detaylar… - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Çiğli’de Katılımcı Şehir Planlaması Çalışmaları Başlıyor- Güncel Haberler Aydın’ın İlk Açık Hava Sineması Didim’e Çok Yakışacak- Güncel Haberler Yenişehir’de toplumsal cinsiyet eşitliği eğitimi başladı- Güncel Haberler Burun Estetiği Sonrası Dikkat Edilmesi Gereken 7 Kural- Güncel Haberler GloBelinl Ünimar Dijital altyapısını Siber Yazılım ile güçlendirdi Prof. Dr. Edhem Eldem “Tarih Dersi’nden Harem’de Beethoven’e: Hırslı ve Burjuva Bir Şehzade” başlıklı konferansıyla SSM’de- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat