Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ünlü İsimler Çocuklar İçin Ağrı’da- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Ünlü İsimler Çocuklar İçin Ağrı’da- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Ünlü İsimler Çocuklar İçin Ağrı’da- Güncel Haberler

 “İyilik için Kirlenmek Güzeldir” diyerek yola çıkan OMO’nun plastik atıkları oyun parkına dönüştürdüğü projesinin ilk parkı Ağrı’nın Uzunyazı Köyü’nde açıldı. Proje parka erişimi olmayan çocukları oyun ile buluşturuyor. 

 

Açılışa katılan Pelin Akil ve Pelin Karahan’ın kendi çocukluklarına dönerek çocuklarla birlikte oyunlar oynadığı açılış, renkli anlara sahne oldu. 

 

OMO’nun “İyilik için Kirlenmek Güzeldir” diyerek plastiği atığa değil çocuklar için oyun parkına dönüştürdüğü projesinin ilk park açılışı Ağrı’nın Uzunyazı Köyü’nde yapıldı. Açılışa katılan Pelin Akil ve Pelin Karahan “İyilik için Kirlenmek Güzeldir Parkı”nda çocuklarla birlikte oyunlar oynayıp okul duvarını boyayarak çocuklarla unutulmaz bir gün yaşadı. 

  

Ünlü oyuncu Pelin Akil, “Bir anne olarak bu projenin benim için anlamı çok farklı. Plastik atıkları ayrıştırarak çevremizi korurken, bu plastiklerin bir de parka erişimi olmayan çocuklar için oyun parklarına dönüşmesine vesile olmak, gerçekten tarifi mümkün olmayan bir duygu. Bugün burada Uzunyazı Köyü’nde çocuklarla çok güzel bir bağ kurduk, onlarla oyunlar oynadık ve kızlarımın da burada olmasını çok isterdim. Çocukların yüzlerinde gördüğüm gülümseme her şeye değer. Dilerim markanın “Değişim Sensiz Olmaz” çağrısına çok daha fazla destek gelir ve toplanan plastiklerle hiç parkla buluşmamış daha birçok çocuk parka kavuşur.” dedi. 

 

Ünlü oyuncu Pelin Karahan ise, “Bugün Uzunyazılı çocukların mutluluklarına şahit olup bu mutluluğu paylaşmaktan dolayı çok mutluyum. Çocuklarla çok güzel oyunlar oynadık, ben de onların sayesinde çocukluğuma döndüm. Dün markanın geri dönüşüm kutularında biriktirilen plastik atıkların bugün bir kaydırağa, salıncağa dönüşmesinin yarattığı mutluluğu görmek, kelimelerle tarif edilemez. Hem doğayı koruyan hem de çocukları gülümseten bu harekete neden iyilik dendiğini Ağrı’ya gelince daha iyi anladım. Hepimiz vereceğimiz destekle bu iyiliği daha da büyütebiliriz.” dedi. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Ünlü İsimler Çocuklar İçin Ağrı’da- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

HoReCa sektöründe sürdürülebilirlik dönemi: Gezegenimizin kaynaklarını israf etmeden üretmek mümkün- Güncel Haberler Bu takılar ‘kusursuz ellere’ çok yakıştı- Güncel Haberler Kardan Perde Film Festivalinin ilki 3-7 Mart 2022 tarihleri arasında Çıldır’da gerçekleştirilecek- Güncel Haberler Yasmin Levy İstanbul’u müzikal bir yolculuğa çıkardı- Güncel Haberler Kaspersky, Canalys Global Leadership Matrix’te art arda ikinci kez “Şampiyon” oldu- Güncel Haberler Gençliğin Gözdesi Emre Kaya – Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat