Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ünlü İsimlerin Güzellik Uzmanı Şerife Kaya Ödül Aldı!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Magazin Haberleri » Ünlü İsimlerin Güzellik Uzmanı Şerife Kaya Ödül Aldı!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Ünlülerin isimlerin güzellik uzmanı olarak tanınan Şerife Kaya'ya bir önemli ödül de Türkiye Prestij ödüllerinden geldi.
 
Güzellik sektörüne 22 senesini vermiş bir isim olarak öne çıkan Şerige Kaya üç senedir de kendi salonunu tüm bilgi birikimiyle işletmeye devam ediyor. Yaptığı işte kalite ve dürüstlükten hç bir şekilde ödün vermeyen Şerife Kaya, Türkiye Prestij Ödülleri'nde de en iyi güzellik salonu ödülüne layık görüldü.
 
Şerife Kaya ödülü aldıktan sonra ise; "Bu ödülü bana layık gören herkese teşekkür ediyorum. Bu tür ödüller bizleri daha fazla motive ediyor. Ben de bu ödülü tüm çalışma arkadaşlarım adına alıyorum" ifadelerine yer verdi..

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Ünlü İsimlerin Güzellik Uzmanı Şerife Kaya Ödül Aldı!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Bahar Toprak;

Bahar Toprak; 30 Mayıs 2023

RASTGELE İÇERİKLER

Elektrik faturaları nasıl patladı?- Güncel Haberler GeForce Oyuncuları, NVIDIA DLSS, Işın İzleme ve Daha Fazlasıyla ‘ICARUS’ İçin Oyuna Hazır!- Güncel Haberler Deha: Aretha Yeni Bölümüyle National Geographic Ekranlarında- Güncel Haberler Kronikleşen Omuz Ağrılarını Rahatlatacak 4 Yöntem- Güncel Haberler ‘Notre Dame’ın Kamburu Müzikali’ 6 Aralık Pazartesi Trump Sahne’de- Güncel Haberler Başkan Kaya: Eğitimin temel sorunları çözülmeli, kalıcı politikalar üretilmelidir- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat