Uraz Kaygılaroğlu ile Babalar Günü’nde Limitsiz Sevgi- Güncel Haberler

20.06.2021

Kişi Okumuş

0 Yorum

Fırsat Hakkında

Toplam İndirim Oranı : %

İlan Açıklaması

Başarılı oyunculuğuyla birlikte, kızı ile olan güçlü, sevgi dolu ilişkisiyle de dikkatleri üzerine çeken ve kendine hayran bırakan Uraz KaygılaroğluBosch Ev Aletleri’nin Babalar Günü dijital projesinde bugünün heyecanını sınırsızca yaşıyor. Bu özel günde, dağınıklıktan hiç hoşlanmayan ve tam bir gurme olan kızının ziyaretine heyecanla hazırlanan ünlü oyuncu, evi mis gibi yapıyor, farklı lezzetlere imza atıyor ve tüm hazırlıkları keyifle tamamlıyor.  

 

‘Bi' Başladın mı Duramazsın’ sloganıyla limitsiz temizlik keyfini sunan Bosch Unlimited Serie I 6 Kablosuz Dikey Süpürge’yle evi keyifle bu özel güne hazırlayan bir babanın heyecanına yer verilen dijital kampanyada, babalar ve çocuklar arasındaki limitsiz sevgiye dikkat çekiliyor. Bosch Ev Aletleri bu Babalar Günü’nde #SevmeyeBiBaşladınMıDuramazsın diyor.

 

Yaşam kalitesini artıran Bosch Ev Aletleri ile enerji ve keyif dolu hazırlıkların ardından, “İşte dünyanın en önemli insanı, kızım geldi! Kalbimi bana getirdi. Her zamanki gibi” diyen Uraz Kaygılaroğlu Ada’yı karşılıyor. 

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

SİPARİŞ FORMU

Adınız - Soyadınız

Mail Adresiniz

Telefon Numaranız

Açık Adresiniz

Bize Mesajınız

Aşağıdaki kutu içerisindeki kod sipariş numaranızdır. Formu göndermeden önce sipariş numaranızı mutlaka not ediniz.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz