Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Usta Oyuncular Yeni Gain Dizisi Cezailer İçin Gerçekleştirilen Özel Davette Buluştu- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Usta Oyuncular Yeni Gain Dizisi Cezailer İçin Gerçekleştirilen Özel Davette Buluştu- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Dijital içerik platformu GAİN ezber bozacak yeni dizisi “Cezailer” için, usta isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla ünlü isimleri buluşturan bir özel davet düzenledi. Etkinlikte Yiğit Özşener, Rıza Kocaoğlu, Esra Bezen Bilgin, Hayal Köseoğlu, Ushan Çakır, Şerif Erol, Onur Ünsal, Hakan Karsak ve Görkem Kasal, dizinin ilk iki bölümünü davetlilerle bir arada izledi. Yönetmen Murat Can Oğuz ile dizinin senaryosunu Oğuz’la birlikte kaleme alan Ayberk Çınar da lansmana katılanlar arasındaydı.

 

GAİN, yeni dizisi “Cezailer” için Kuzguncuk’taki ofisinde düzenlediği davette sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirdi. GAİN’in kurucusu Gözde Akpınar’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen davette Yiğit Özşener, Rıza Kocaoğlu, Esra Bezen Bilgin, Hayal Köseoğlu, Ushan Çakır, Şerif Erol, Onur Ünsal, Hakan Karsak ve Görkem Kasal gibi oyuncuların yanı sıra dizinin yönetmenliğini yapan ve aynı zamanda Ayberk Çınar’la birlikte senaryosunu yazan Murat Can Oğuz da lansmanda yerini alanlar arasındaydı.

 

Most Production’ın kurucuları Mustafa ve Gül Oğuz ile senarist Ece Yörenç’in de katıldığı lansmanda dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve uzun zamandır yurt dışında olan Esra Bezen Bilgin’in sürpriz yaparak gelmesi geceye renk kattı. 

 

Dizi, izleyenlerden tam not aldı

Bir psikiyatri kliniğinde cezai ehliyeti olmayanların yer aldığı koğuşta geçen ve izleyiciyi “normal” kavramının sınırlarını sorgulamaya davet eden dizi, ilk iki bölümünü izleyen davetlilerden tam not aldı. “Cezailer”, özgün öyküsü ve başarılı oyunculuklarının yanı sıra, yenilikçi reji diliyle de dikkat çekti.

 

Trajikomik olaylar, akıl kurcalayan sorular ve “normallik” üzerine

Psikiyatr Mert Güngel, bilim tarihinin en sarsıcı deneylerinden biri olan Rosenhan Deneyi’ni tekrarlamak üzere kendi isteğiyle bir psikiyatri kliniğine yatar. Ancak çevresindekilerin sadece hasta değil, aynı zamanda cezai ehliyeti olmayan birer suçlu olduğunu anladığı an buradaki varlığının gerçek sebebini de sorgulamaya başlar. Gerçekten deneyin uygulayıcısı mıdır yoksa diğerleri gibi akıl hastası bir suçlu mu? Çıktığı bu yolda “normal”in sınırlarını sorgulayıp kendi içinde sürekli mücadele verirken, olaylar trajikomik bir şekilde hiç beklenmedik noktalara varır. 

 

Dizinin oyuncu kadrosunda; Yiğit Özşener, Rıza Kocaoğlu, Esra Bezen Bilgin, Hayal Köseoğlu, Ushan Çakır, Şerif Erol, Onur Ünsal, Hakan Karsak, Cem Zeynel Kılıç ve Görkem Kasal yer alıyor. 

 

Senaryosunu Ayberk Çınar ve Murat Can Oğuz’un yazdığı, yönetmenliğini Murat Can Oğuz’un üstlendiği Most Yapım imzalı “Cezailer” şimdi GAİN’de yayında.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Usta Oyuncular Yeni Gain Dizisi Cezailer İçin Gerçekleştirilen Özel Davette Buluştu- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye’nin İlk Çevik Liderler Zirvesi Gerçekleşti- Güncel Haberler Duygusal Stres Meme Kanserinde Nüks Riskini Etkileyebiliyor- Güncel Haberler Boehringer Ingelheim Türkiye Hayvan Sağlığı İş Birim Direktörü Przemyslaw Zielinski Oldu- Güncel Haberler Beyoğlu Kültür Yolu Festivali’nin son gününde sabah Türk müziği, akşam caz- Güncel Haberler EÜ Moda ve Tasarım Yüksekokulundan “Denim Draping” öğrenci çalışmaları sergisi- Güncel Haberler Kanser Tedavisinde Moral-Motivasyonun Yeri Nedir?- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat