Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Uyuşturucununzararları çocuklara tiyatroyla anlatıldı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Uyuşturucununzararları çocuklara tiyatroyla anlatıldı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Karabağlar Belediyesi'nin düzenlediği “Pembe Aslında Siyahtır” oyunu yoğun ilgi gördü.

Karabağlar Belediyesi tarafından öğrencilere yönelik düzenlenen ve madde bağımlılığıyla zararlarının anlatıldığı tiyatro oyunu yoğun ilgi gördü. Çocuklarda bu konuda duyarlılık yaratmak amacıyla Tiyatro Balans tarafından sahnelenen “Pembe Aslında Siyahtır” oyununu, Karabağlar Kaymakamı Cemil Özgür Öneği, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, kaymakamlık ve belediye bürokratları da dikkatle izledi.

Bozyaka Kültür Merkezi Salonu'nu dolduran Vali Nevzat Ayaz Lisesi ve Seniha Mayda Ortaokulu'nun öğrencileri, yöneticileri ve okul aile birliği üyeleri, başarılı performansları nedeniyle oyuncuları sık sık alkışladı. Oyunda, çocukların madde bağımlılığından korunmaları için kendilerine ve ebeveynlerine düşen sorumluluklar, aile içi diyalogların nasıl olması gerektiği gibi konular sade bir dille anlatıldı.

 

Birlikte selamladılar

 

Kaymakam Öneği ve Başkan Selvitopu, oyunun sonunda tiyatro sanatçılarına çiçek ve doğa dostu sertifika vererek teşekkür etti. Oyun sonu selamlamasını da onlarla birlikte yaptılar.

Öğrencilere ve ailelerine seslenen Kaykamak Öneği, vücut ve ruh sağlığını korumanın önemine dikkat çekti.

Başkan Selvitopu da, “Tiyatro sanatçılarımıza çok teşekkür ediyorum. Bugün ülkemiz ve geleceğimiz için çok önemli bir konuyu dile getirdiler. Hepimiz çocuklarımızı uyuşturucu ve kötü alışkanlıklardan uzak tutma konusunda duyarlı olalım. Onların kültüre, sanata, spora yönelmeleri için elimizden geleni yapalım” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Uyuşturucununzararları çocuklara tiyatroyla anlatıldı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  SULAR KİMİN İÇİN ISINIYOR? Kybele Kadın Kenti Foça’da 8 Mart Etkinlikleri- Güncel Haberler Baharda Çiçekleriniz Çankaya’dan- Güncel Haberler Bu yılın ana teması: Gözlerinizi Sevin!- Güncel Haberler Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Pomem, MSÜ ve Bekçilik Hazırlık Kursları İle Başarı Artıyor- Güncel Haberler Ciro Endeksleri, Ocak 2022- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat